|

Pod fatalną banderą

Po rzęsistej ulewie Mami i jej przyjaciele razem z domem płyną do morza i lądują w brzuchu wieloryba. Wszelkie próby uwolnienia się nic nie dają, Mami łapie więc za patelnię. Kto by pomyślał, że smażenie dorsza może przynieść tak niespodziewane skutki?

Przypominamy o zadaniu domowym – owocowa sałatka w pirackim statku. Gdyby ktoś zgubił przepis, to podpowiadamy, że zapasową wersję można pobrać stąd: przepis 07 Należy sfotografować potrawę, którą się przygotowało i na poranek przynieść jej zdjęcie. Jak zawsze nie zabraknie także atrakcyjnych warsztatów plastycznych.

Bilet 15 zł dla dziecka. Dorośli wstęp bezpłatny. Prosimy o wcześniejszą rezerwację i zakup biletów w sekretariacie MDK „Muflon” lub przelewem na konto. Szczegóły: muflon@sobieszow.pl, tel. 75 755 37 70.

Patronat medialny sprawują: Telewizja DAMI, Strimeo.TV oraz Jelonka.com.

Poranki wspierają: Czekoladziarnia, Termy Cieplickie, Jelenia Plast, Mały Bucik, Jarex, DoładujEmocje.pl Centrum rozrywki, Pizerria Colosseum, KFC, DK Computers, Disco Wrotki, Mattel Poland

Cykl Poranków Rodzinnych realizowany jest dzięki dotacji podmiotowej Miasta Jelenia Góra dla Miejskiego Domu Kultury „Muflon”.

Dofinansowanie_Jelenia_Gora

Podobne wpisy