ZAPISY DO SEKCJI I PRACOWNI JCK na rok szkolny 2023/2024


Szanowni Państwo !
Zapraszamy do uczestnictwa w naszych PRACOWNIACH EDUKACYJNYCH. W wyniku połączenia trzech placówek – Jeleniogórskiego Centrum Kultury – sobieszowskiego Muflona oraz cieplickiej Przystani Twórczej, oferta zajęć edukacyjnych została znacznie poszerzona i mamy nadzieję, że wybiorą Państwo interesujące dla siebie propozycje. Ofertę wszystkich zajęć znajdą Państwo na stronie PRACOWNIE JCK.

Obowiązuje nowy system zapisów i opłat. Poniższy instruktaż przeprowadzi Państwa przez nasz nowy system i w paru prostych krokach będzie można zapisać się do wszystkich pracowni artystycznych oraz rekreacyjnych.

Jak zapisać się do pracowni?
1. Po zapoznaniu się z naszą ofertą zakładka Pracownie  i wyborze konkretnej Pracowni należy przejść do zakładki Zapisy na zajęcia.

2. Opłaty w większości pracowni, będą uiszczane w systemie miesięcznym. Dotychczasowy system opłat w JCK opierał się na opłatach semestralnych, rezygnujemy z takiej formy płatności, na rzecz opłat comiesięcznych.

  • O przyjęciu do pracowni decyduje kolejność zgłoszeń (zapisów), pozostałe osoby zostają zapisane na listę rezerwową i są przyjmowane w momencie rezygnacji osób zakwalifikowanych. Uczestnicy mogą zapisywać się do pracowni w dowolnym terminie, po ustaleniu wolnych miejsc z instruktorem.
  • ZAJĘCIA W JCK PRZY UL.1MAJA 60 –  DLA DZIECI SZKOLNYCH I PRZEDSZKOLNYCH ROZPOCZYNAJĄ SIĘ OD POŁOWY WRZEŚNIA I KOŃCZĄ Z KOŃCEM MAJA. W CZASIE FERII ZIMOWYCH ORAZ DNI WOLNYCH USTAWOWO I ŚWIĄTECZNYCH ZAJĘCIA SĄ ODWOŁANE.
  • SEKCJE I PRACOWNIE DLA OSÓB DOROSŁYCH ROZPOCZYNAJĄ SIĘ WEDŁUG HARMONOGRAMU –  WRZEŚNIEŃ/PAŹDZIERNIK I KOŃCZĄ W CZERWCU.

JCK MUFLON – Pracownie


joga