PONIEDZIAŁEK / grupa 1, 15.00 – 15.45 | grupa 2, 16.00 – 16.45 |grupa 3, 17.00 – 17.45

Początek zajęć: 2 października 2023

Pracownię wokalną prowadzi Anna Sweklej.

Grupowe zajęcia wokalne dla dzieci od 8 roku życia. Zajęcia obejmują: ćwiczenia oddechowe, ćwiczenia dykcyjne i artykulacyjne, naukę poprawnej emisję głosu, kształcenie słuchu, poszerzenie skali głosu, wprowadzenie w różne gatunki muzyczne,  interpretację utworów, pracę z mikrofonem, przygotowanie do konkursów, festiwali wokalnych.

Anna Sweklej – wokalistka, autorka tekstów i muzyki. Współzałożycielka zespołów muzycznych w TYM SĘK oraz A.M.A TRIO, z którymi nagrała płyty. Przygodę z piosenką zaczęła jako 15-latka w Osiedlowym Domu Kultury w Jeleniej Górze, tam odbierała pierwsze szlify sceniczne oraz brała udział w wielu koncertach i konkursach. Była także uczestniczką zajęć muzycznych w Miejskim Ośrodku Kultury w Jeleniej Górze, gdzie zawiązała się z grupą o nazwie Samozwańcza Akademia Dźwięku (S.A.D.), z którą nagrała płytę (wydawnictwo nieoficjalne).

Była uczestniczką warsztatów wokalnych w Otmuchowie, prowadzonych przez kadrę profesjonalistów, związanych z Opolskim Studiem Piosenki. Współpracowała z wieloma artystami i zespołami (Wolna Grupa Bukowina, Bo Tak, Ewelina Marciniak).

Opłata miesięczna: 140 zł.

JCK MUFLON, Pracownia wokalna, ul. Cieplicka 172, sala nr 2

ANNA SWEKLEJ o sobie: „Uważam, że warto spełniać marzenia. Jako mała dziewczynka, podobnie jak moi rodzice, marzyłam o śpiewaniu i graniu na instrumentach. Jako nastolatka marzyłam o występach na prawdziwej scenie, przed przychylną widownią. Teraz pragnę podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi.

Chcę pomóc innym marzycielkom i marzycielom w spełnieniu ich marzeń”.