|

Głosowisko 2016

Po raz ósmy serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Konkursu Piosenki Polskiej „Głosowisko”, który odbędzie się 18 listopada 2016 roku w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury „Muflon”.
Zapraszamy do udziału uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych (soliści i zespoły) oraz osoby dorosłe.

Już dzisiaj zachęcamy do opracowania repertuaru i zgłaszania się do konkursu. Przypominamy, że wykonawca przygotowuje dwa utwory śpiewane – wyłącznie w języku polskim.

W związku z licznymi prośbami, przychylamy się do możliwości korzystania z półplaybacków. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do skorzystania również z tej możliwości i wzięcia udziału w konkursie “Głosowisko” 2016.

Nagrania z wykonaniem zgłoszonego repertuaru – pliki wyłącznie w formacie mp3, wave lub CD audio (płyta) należy nadsyłać do 14 listopada 2016 na adres mailowy muflon@sobieszow.pl lub pocztą: Miejski Dom Kultury „Muflon” ul. Cieplicka 172, 58-570 Jelenia Góra. Do nagrań należy dołączyć wypełnioną kartę uczestnictwa.

Na najlepszych czekają cenne nagrody!

Podobne wpisy