7 marca 2014 (piątek), godz. 19.00, sala widowiskowa MDK “Muflon”

Uwaga, uwaga – już 7 marca na scenie sali widowiskowej MDK „Muflon” zagra zwycięzca 6. Edycji Must Be The Music – ShataQS z zespołem!!!

Zapraszamy gorąco na niezwykłą, muzyczną ucztę – połączenie funk’u, soul’u, reggae z muzyką świata, śladami kultury Japonii, brudnych dźwięków muzyki nowojorskich klubów, a czasem i orientu skąpanej w słońcu Tajlandii. Siedmioosobowy skład, żywiołowa sekcja rytmiczna, fenomenalne partie klawiszowe. To wszystko w połączeniu z niezwykle oryginalnym, hipnotyzującym głosem i stylem wokalistki sprawi, że koncert stanie się niezapomnianym wydarzeniem.

Rezerwacje i sprzedaż biletów: od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-20.00 w sekretariacie MDK „Muflon”, tel. 75 755 37 70.

Shata QS, czyli Małgorzata Kuś, ukończyła szkołę muzyczną w klasie skrzypiec oraz Akademię Muzyczną w Katowicach na wydziale wokalistyki. Była aktorką Teatru Muzycznego “Buffo” oraz “Viva Art” w Warszawie. Zwyciężczyni ponad 20 ogólnopolskich festiwali muzycznych w tym finału “Szansy na sukces” w roku 2001. Artystka od 2004 występowała na scenach międzynarodowych, głównie w USA oraz Japonii. Na swoim koncie ma wiele międzynarodowych przedsięwzięć i projektów muzycznych miedzy innymi “Spot Lightgroup” na Broadwayu, “Victor Woo”“Beatnik Cafee” off-Broadway w Nowym Yorku, festiwale bluesowe i reggae oraz współpracę z wieloma wysokiej rangi artystami takimi jak Macy Grey, Judith Hill, legenda jazzu- Shaila Jordan, Juju, Clarence Spady, Jordan Battiste, Kaleb James, Iwao Furusawa i innymi. W grudniu 2011 roku oddała hołd Michaelowi Jacksonowi dzieląc scenę Stadionu Yoyogi w Tokyo w Japonii z jego braćmi The Jackson5, Yuko Sumida Jackson, Crystal Kay, Jay’ed, Kento Mori oraz innymi. W 2012 zarejestrowała swój debiutancki album “The Colors I Know”,  następnie wzięła udział w nagraniach płyty „KOVALCZYK BIG BAND PROJECT” z udziałem gwiazd polskiego jazzu (premiera płyty odbyła się 12.11.13). W 2013 oficjalnie ukazał się, w wersji cyfrowej, album „The Colors I Know” a artystka została zwyciężczynią w  6. Edycji Must Be The Music – Tylko Muzyka. Obecnie pracuje nad kolejnym albumem.

Scroll to Top