|

Poranek z Baltazarem Gąbką

30 marca 2014 (niedziela), godz. 12.00 sala widowiskowa MDK “Muflon”

Podczas marcowego spotkania zapraszamy na pełen przygód i humoru szpiegowski poranek. Będziemy bawić się z polskimi bajkami z serii „Porwanie Baltazara Gąbki”. Carramba! Aby uratować słynnego badacza Baltazara Gąbkę trzeba wyruszyć w podróż do Krainy Deszczowców. Książę Krak wysyła na ratunek Smoka Wawelskiego, towarzyszy mu nadworny kucharz Bartolini Bartłomiej herbu Zielona Pietruszka. Ich tropem podąża tajemniczy szpieg Don Pedro de Pommidore, Carramba! Czy dołączysz do ekspedycji ratunkowej?

Poza projekcją jak zwykle nie zabraknie kreatywnych warsztatów plastycznych, słodkich niespodzianek i losowania nagród. Zachęcamy dzieci i rodziców do przebrania się za Szpiegów z Krainy Deszczowców.

Wstęp: 10 zł/dziecko (opiekunowie bezpłatnie). Ilość miejsc ograniczona – prosimy o wcześniejszą rezerwację i zakup biletów. Uwaga – ważność rezerwacji wynosi trzy dni – prosimy o terminowe regulowanie należności. Sprzedaż biletów i rezerwacje w sekretariacie MDK „Muflon” w godz. 8.00-20.00, tel. 75 755 37 70.

Podobne wpisy