Czarownice z Łysej Góry

21 listopada 2021 (niedziela) o godz. 12.00 Jeleniogórskie Centrum Kultury „Muflon” serdecznie zaprasza Porankowiczów do wyjątkowej zabawy! Tak, to zabawa andrzejkowa, koniecznie trzeba się przebrać w coś, w czym czujemy się sobą radosnym i gotowym do tańca oraz wspólnego śpiewania. Skakania też!

Polskie legendy –  podpowiadamy, tak, można się przebrać za postaci z polskich baśni! A ile jeszcze niespodzianek nas czeka? Och, poznamy tajemnicę z Łysej Góry, jaką? Na razie: sza! Szykujcie stroje, dobre humory i bądźcie z nami w tę niedzielę. Koniecznie!

Nie zabraknie warsztatów artystycznych i niespodziewanych niespodzianek. Zapraszamy gorąco najmłodszych i tych trochę starszych też! Andrzejkowo, czarowsko, bajecznie – ale będzie się działo!!!

Razem z jednym dzieckiem, na sali może być tylko jeden rodzic/opiekun. Wstęp: 30 zł/dziecko. Poranek poprowadzą: Agnieszka Gierus, Agata Makutynowicz, Łukasz Prochacki i Marcin Sweklej. Ze względu na obecne obostrzenia, ilość miejsc jest ograniczona. Bilety dostępne na www.bilety.jck.pl oraz w sekretariacie JCK „Muflon”.

JCK Muflon, sala widowiskowa, ul. Cieplicka 172 Jelenia Góra

Podobne wpisy