Estate | Karolina Wojtko

Już 15 kwietnia 2023 (sobota), o godz. 17.00 w JCK Muflon zabrzmią przepiękne i nastrojowe utwory w duchu letnich wieczorów nad Morzem Śródziemnym! Mambo Italiano, Parole, parole, Besame Mucho i wiele innych chwytających za serce piosenek uniesie się w eterze sali widowiskowej specjalnie dla Was!

ESTATE to koncert muzyki włoskiej i hiszpańskiej, w których usłyszymy autorskie tłumaczenia wybranych utworów. Będzie więc po włosku, hiszpańsku, polsku i angielsku! Wzruszenia i tęsknota za latem gwarantowane! Zabierzcie ze sobą Ukochane osoby i przybywajcie!

Karolina Wojtko – absolwentka szkoły aktorsko-musicalowej we Wrocławiu. Uczestniczyła w wielu warsztatach prowadzonych między innymi przez Grażynę Łobaszewską, Jacka Jaskółę, Elżbietę Adamiak, a podczas Międzynarodowych Warsztatów Jazzowych w Lesznie jej prowadzącym był Kuba Stankiewicz. Laureatka Festiwalu MonoArt w Oleśnicy, Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Greckiej w Zgorzelcu oraz cyklicznych spotkań muzycznych „Do mikrofonu prosimy” (Teatr Muzyczny w Imparcie, Wrocław).

Marek Waszczyński – muzyk, gitarzysta, kompozytor, nauczyciel gry na gitarze, prowadzi Autorską Szkołę Gitarową we Wrocławiu.

Bilety w cenie 30 zł (przedsprzedaż), 35 zł w (dniu koncertu) do nabycia na stronie bilety.jck.pl oraz w sekretariatach JCK.

Podobne wpisy