Krokusik – nabór

Gorąco zapraszamy do udziału w inicjatywie lokalnej – “Krokusik – Festiwal Młodego Jazzu w Sobieszowie”, który rozpocznie się już 6 października w godz. 13.00-20.00 w Miejskim Domu Kultury “Muflon”.

W ramach projektu inicjodawcy (grupa nieformalna Dawid Król i Hubert Cel) realizują festiwal młodych zespołów jazzowych i rozrywkowych utrzymujących się w podobnej stylistyce. Jego celem jest możliwość zaprezentowania się młodych zespołów szerszej publiczności oraz zwiększenie dostępności tego rodzaju muzyki dla społeczności Sobieszowa. Projekt realizowany będzie jako przedsmak znanego i cenionego festiwalu Krokus Jazz Festiwal w Jeleniej Górze.

W trakcie festiwalu zostanie wyłoniony zwycięski zespół, a na najlepszych muzyków zagłosuje publiczność.  Nagrodą dla zwycięskiego zespołu jest gościnny koncert na kolejnej edycji festiwalu oraz możliwość suportu zespołu JazzGot Quartet na jednym z jego koncertów.

Podczas imprezy zorganizowany zostanie również mini kiermasz, na którym zakupić będzie można regionalne rękodzieło oraz zdrową żywność i pyszne ciasta 🙂

Wstęp na festiwal jest bezpłatny.

Do pobrania:

formularz zgłoszenia na festiwal Krokusik

regulamin festiwalu Krokusik

Działanie realizowane jest w ramach inicjatywy lokalnej „Krokusik – Festiwal Młodego Jazzu w Sobieszowie” będącej częścią projektu TWOJE+MOJE=NASZE czyli kulturalne inicjatywy z Muflonem DOM KULTURY+ Inicjatywy lokalne 2018.

stopkatnck

Impreza dofinansowana jest z budżetu Miasta Jeleniej Góry.

Dofinansowanie_Jelenia_Gora

Podobne wpisy