|

Świat mojej wyobraźni 2019

Miejski Dom Kultury „Muflon” w Jeleniej Górze – Sobieszowie zaprasza dzieci przedszkolne oraz dzieci i młodzież ze szkół podstawowych do udziału w ogólnopolskim konkursie plastycznym pt. „Świat mojej wyobraźni”.

Ogólnopolski konkurs plastyczny „Świat mojej wyobraźni” zachęca jego uczestników i uczestniczki do niczym nieskrępowanego ukazywania przygód ich świadomości poprzez sztukę. Jest inspiracją, by z odwagą, zaprezentować ukryte dotąd, przed wzrokiem innych – obszary ich wewnętrznych światów, gdzie piękno i  zgroza przeplatają się ze sobą, gdzie niewyrażalne nagle daje o sobie znać poprzez akt twórczy, który jest również intymną rozmową z sobą samym.

Swobodna ekspresja wyobraźni, brak autocenzury, eksploracja przestrzeni własnej pamięci, myśli i wyobrażeń, może także stać się aktem komunikacji z rówieśnikami czy autorytetami, daje szansę, by przedstawić się otoczeniu i z nim porozumieć.

Konkurs przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży w wieku od 5 do 16 lat. Podzielony jest na trzy  grupy wiekowe: 5 – 7 lat, 8 – 12 lat oraz 13 – 16 lat.

Indywidualne uczestnictwo w konkursie jest objęte akredytacją w wysokości 5 zł; uczestnictwo pracowni plastycznych domów kultury i szkół, które zgłaszają prace zbiorowo, jest objęte akredytacją w wysokości 20 zł. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest opłacenie akredytacji.

Regulamin konkursu: regulamin-konkursu-plastycznego-świat-mojej-wyobraźni-5-edycja-2019(1)

Konkurs trwać będzie do 15 lutego 2019. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi  6 marca 2019.

Impreza dofinansowana z Budżetu Miasta Jeleniej Góry

Dofinansowanie_Jelenia_Gora

Podobne wpisy