|

Kucharz okrętowy

27 października 2019, o godz. 12.00 Miejski Dom Kultury „Muflon” zaprasza na comiesięczne artystyczne spotkanie rodzinne, podczas którego dzieci wraz z rodzicami twórczo spędzą niedzielny poranek. Jest to czas wspólnego oglądania bajki, śpiewania oraz warsztatów plastycznych, z których każdy mały uczestnik i każda mała uczestniczka wychodzi z nowymi umiejętnościami i własnoręcznie wykonanym dziełem. Nowy bohater sezonu, Koziołek Matołek trafi na okręt i zostanie kucharzem.  Jak poradzi sobie w nowej roli? To trzeba sprawdzić koniecznie!

W morskiej scenografii, której współautorkami i współautorami są dzieci biorące udział w zajęciach pracowni plastycznej MDK „Muflon”, będą śpiewane szanty i różne piosenki żeglarskie. Uczestnicy nabędą wiedzę o życiu załogi statku na morzu (od majtka do kapitana), dowiedzą się, co się może stać, kiedy zabraknie kucharza okrętowego, poznają też nazwy stopni oficerskich i marynarskich. Na warsztatach plastycznych przy pomocy rodziców i opiekunów stworzone zostaną harmonijkowe i bardzo kolorowe ryby.

Dla podniesienia morskiego morale i ku chwale Posejdona – dzieci są proszone o przybycie na poranek w strojach marynarskich. Prosimy nie mylić ze strojami pirackimi. Tylko prawdziwe stroje marynarza i pani marynarz!

Bilet 20 zł dla dziecka. Dorośli wstęp bezpłatny. Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja i zakup biletów w sekretariacie MDK „Muflon” lub przelewem na konto. Szczegóły: muflon@sobieszow.pl, tel. 75 755 37 70.

Patronat medialny sprawują: Strimeo.TV oraz Jelonka.com.
Poranki wspierają: Czekoladziarnia, Termy Cieplickie, Jelenia Plast, Mały Bucik, Jarex, Disco Wrotki, Pizzeria Colloseum, Mattel Poland.
Cykl Poranków Rodzinnych dofinansowany jest z Budżetu Miasta Jelenia Góra.

loga dofinansowane z

Podobne wpisy