|

Wyspa skarbów

23 kwietnia 2017 (niedziela) o godz. 12.00 Miejski Dom Kultury w Jeleniej Górze – Sobieszowie zaatakują piraci, czy „Muflon” odeprze ten atak? Podczas Poranka Rodzinnego wiele się może zdarzyć, a jeśli z odsieczą ruszą Kuba i Śruba oraz ich bujna wyobraźnia, wszystko powinno się ułożyć jak należy.

Śruba w swoim tablecie odkryje starą mapę i razem z Kubą wybiorą się na poszukiwanie wielkiego skarbu. Na wyspie należącej do archipelagu Wysp Upalnych spotkają pirata, który nie lubi dzielić się zdobyczą. Jednak ani pirat, ani chłopcy nie wiedzą, że będą musieli stawić czoła strażnikowi skarbu. Jak sobie poradzą?

Przedostatniej niedzieli kwietnia, dla zmylenia przeciwnika, dzieci są proszone o przebranie się za piratki i piratów. Na warsztatach artystycznych zdobędą nowe umiejętności, które pomogą im odnaleźć się na wyspie skarbów. Nie zabraknie też piosenek i innych niespodzianek.

Organizatorzy proszą o wcześniejszą rezerwację i zakup biletów w sekretariacie MDK „Muflon”. Bilet 15 zł dla dziecka. Dorośli wstęp wolny. Ilość miejsc ograniczona. Szczegóły: muflon@sobieszow.pl, tel. 75 755 37 70.

Cykl Poranków Rodzinnych dofinansowany jest z Budżetu Miasta Jeleniej Góry.

Dofinansowanie_Jelenia_Gora

Patronat medialny sprawuje Telewizja DAMI, Muzyczne Radio oraz Nowiny Jeleniogórskie.
Poranki wspierają: Czekoladziarnia w Jeleniej Górze, Hotel Gołębiewski, Termy Cieplickie Sp. z o.o., Jelenia Plast Sp. z o.o., Sklep Mały Bucik, Sklep Internetowy Dziecko i My, Sala zabaw Happy Kids, Karkonoskie Stowarzyszenie Edukacyjne „Erazma i Pankracego”.

Podobne wpisy