|

Zimowe warsztaty 2014

17-28 lutego 2014, Miejski Dom Kultury “Muflon”

Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku 6-12 lat na ZIMOWE WARSZTATY ARTYSTYCZNE!

Podczas tegorocznych warsztatów sięgniemy do „zabawy”, która pomaga zdobyć cenne doświadczenia, jest niezwykłą aktywnością, a przy tym sprawia ogromną frajdę – zapraszamy do udziału we flashmobach i lipdubach. Podczas warsztatów uczestnicy zdobędą wiedzę teoretyczną i nauczą się wykorzystywać swoją kreatywność do tworzenia oryginalnych projektów i działań. Nie zabraknie też zabaw ruchowych, warsztatów plastycznych i muzycznych oraz niespodzianek.

Do udziału w tegorocznych zimowych warsztatach zapraszamy również dzieci niepełnosprawne, dla których mamy przygotowane po cztery miejsca na każdym z turnusów (przy zapisach prosimy wziąć pod uwagę istniejące bariery architektoniczne w postaci schodów). Opiekę nad dziećmi sprawować będzie wykwalifikowany specjalista.

Zajęcia odbywać się będą codziennie od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-15.00 w terminie:

I turnus od 17 lutego do 21 lutego – Flashmoby
II turnus od 24 lutego do 28 lutego – Lipduby

Odpłatność za tygodniowy pobyt dziecka wynosi 130 zł, w tym: obiad, przejazdy, bilety wstępu, materiały do zajęć. Zapisy przyjmuje sekretariat MDK „Muflon” w godz. od 9.00 do 19.00, od poniedziałku do piątku, telefon:75 755 37 70, adres e-mail: muflon@sobieszow.pl.

Podobne wpisy