|

Świat mojej wyobraźni 2018

Miejski Dom Kultury „Muflon” w Jeleniej Górze – Sobieszowie zaprasza dzieci przedszkolne oraz dzieci i młodzież ze szkół podstawowych do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt. „Świat mojej wyobraźni”.

4. edycja ogólnopolskiego konkursu plastycznego „Świat mojej wyobraźni” ma na celu inspirowanie młodych ludzi do tworzenia oraz wyrażania siebie.

Ogólnopolski konkurs plastyczny „Świat mojej wyobraźni” zachęca jego uczestników i uczestniczki do niczym nieskrępowanego ukazywania przygód ich świadomości poprzez sztukę. Jest inspiracją, by z odwagą, zaprezentować ukryte dotąd, przed wzrokiem innych – obszary ich wewnętrznych światów, gdzie piękno i  zgroza przeplatają się ze sobą, gdzie niewyrażalne nagle daje o sobie znać poprzez akt twórczy, który jest również intymną rozmową z sobą samym.

Swobodna ekspresja wyobraźni, brak autocenzury, eksploracja przestrzeni własnej pamięci, myśli i wyobrażeń, może także stać się aktem komunikacji z rówieśnikami czy autorytetami, daje szansę, by przedstawić się otoczeniu i z nim porozumieć.

Konkurs przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży w wieku od 5 do 16 lat. Podzielony jest na trzy  grupy wiekowe: 5 – 7 lat, 8 – 12 lat oraz 13 – 16 lat.

Konkurs trwać będzie do 19 kwietnia 2018. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi  25 kwietnia 2018.

Regulamin konkursu:

[wersja. docx] regulamin-konkursu-plastycznego-świat-mojej-wyobraźni-4-edycja-2018

[wersja .pdf] regulamin-konkursu-plastycznego-świat-mojej-wyobraźni-4-edycja-2018

Impreza dofinansowana z Budżetu Miasta Jeleniej Góry.

Dofinansowanie_Jelenia_Gora

Podobne wpisy