|

Babcia Czerwonego Kapturka

KUBA I ŚRUBA – BABCIA CZERWONEGO KAPTURKA – WIOSENNY PORANEK RODZINNY

Nawet ostatni grzybek w słoiku bywa przyczyną podjęcia nowej przygody. Tym razem Kuba i Śruba wymyślą sobie wyprawę na grzyby. W lesie ich wyobraźnia uaktywni groźnego wilka. Chłopcy trafią do domku babci Czerwonego Kapturka, w ślad za nimi do domku babci przybędzie wilk, a za nim ścigający go myśliwy paintballista. Sytuacja wymknie się spod kontroli. Czy, na szczęście, okaże się, że babcia nie da sobie w kaszę dmucha? Warto to sprawdzić, warto się samemu przekonać. W trakcie poranka nie zabraknie wspólnej zabawy dzieci z udziałem dorosłych oraz wykonywania prac plastycznych i piosenek.

Prosimy o wcześniejszą rezerwację i zakup biletów w sekretariacie MDK “Muflon”. Bilet 15 zł dla dziecka. Dorośli wstęp wolny. Ilość miejsc ograniczona. Szczegóły: muflon@sobieszow.pl, tel. 75 755 37 70

Dofinansowanie_Jelenia_Gora

Cykl Poranków Rodzinnych dofinansowany jest z Budżetu Miasta Jeleniej Góry.

Patronat medialny sprawuje Telewizja DAMI, Muzyczne Radio oraz Nowiny Jeleniogórskie.
Poranki wspierają: Czekoladziarnia w Jeleniej Górze, Hotel Gołębiewski, Termy Cieplickie Sp. z o.o., Jelenia Plast Sp. z o.o., Sklep Mały Bucik, Sklep Internetowy Dziecko i My, Sala zabaw Happy Kids, Karkonoskie Stowarzyszenie Edukacyjne „Erazma i Pankracego”.

Podobne wpisy