|

Od muralu po animację – warsztaty 4

12-13 października 2013, godz. 12.00-17.00

Serdecznie zapraszamy na ostatnie spotkanie w ramach warsztatów artystycznych „Od muralu po animację”.

Warsztaty te są cyklem zajęć, podczas których uczestnicy zgłębiają techniki malarskie oraz uczą się jak współtworzyć poklatkową animację, która stanie się efektem końcowym warsztatów. Animacja, będąca zapisem procesu, będzie miała jednocześnie wpływ na formę powstającego muralu. Każde zdjęcie wykonane ścianie będącej epicentrum warsztatowych działań, stworzy klatkę filmu. Poza filmem powstaną pozostawione w przestrzeni publicznej murale.

Warsztaty prowadzą artyści plastycy: Stanisław Szumski i Grzegorz Łożnikow. Projekt realizowany jest dzięki wsparciu Fundacji Tesco Dzieciom – Pracownia Talentów.

Zajęcia odbywają się od czerwca do października, w jeden wybrany weekend miesiąca i trwają będą po 5 godzin zegarowych. Udział w warsztatach jest bezpłatny – obowiązują zapisy, których można dokonywać w sekretariacie Miejskiego Domu Kultury „Muflon”.

UWAGA! Uczestników warsztatów wraz z rodzinami i przyjaciółmi serdecznie zapraszamy na podsumowanie projektu, które odbędzie się 18 października 2013 (piątek) o godz. 18.00 w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury “Muflon”.

Podczas spotkania wyświetlony zostanie film wykonany techniką animacji poklatkowej, zaprezentowane zostaną zdjęcia z okresu realizacji projektu, a wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowe dyplomy.

Podobne wpisy