|

Czarodziejskie lustro

15 października (niedziela) 2017, o godz. 12.00 w Miejskim Domu Kultury „Muflon” w Jeleniej Górze – Sobieszowie odbędzie się kolejny Poranek Rodzinny w nowym cyklu „Niezwykłe Przygody Bolka i Lolka”.

Podczas wizyty w lunaparku Bolek i Lolek wygrają zaczarowane lustro, które przeniesie ich wprost do bajkowego świata. Tam czekać na nich będzie przeprawa z groźnym smokiem i spotkanie ze śpiącą królewną. Jak sobie poradzą? Przekonać się będzie można w trzecią niedzielę października.

Bajkowe spotkanie to jednak nie wszystko – na małych i dużych czekają wyjątkowe warsztaty artystyczne. Dzieci przygotują własne, czarodziejskie zwierciadła, znające tylko jedną odpowiedź na odwieczne pytanie: „Lustereczko powiedz przecie – kto jest najpiękniejszy w świecie? – Tyś, wiesz o tym, nie od dziś”. Nie zabraknie też wspólnych śpiewów, wywiadów i niespodzianek.

Przypominamy także o konkursie fotograficznym, który polega na zrobieniu sobie zdjęcia w lustrze. To wezwanie do kreatywności i  popuszczenia wodzy fantazji. Wywołane lub wydrukowane zdjęcie w formacie A4 przynieść należy na Poranek Rodzinny. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się podczas porankowej zabawy, a autorzy dziesięciu najciekawszych fotografii zostaną nagrodzeni zaproszeniami do restauracji KFC.

Cena biletu to 15 zł dla jednego dziecka, opiekunowie bezpłatnie uczestniczą w zabawie.

Prosimy o wcześniejszą rezerwację i zakup biletów w sekretariacie MDK „Muflon” lub przelewem na konto.

Szczegóły: muflon@sobieszow.pl, tel. 75 755 37 70.

Dofinansowanie_Jelenia_Gora

Cykl Poranków Rodzinnych dofinansowany jest z Budżetu Miasta Jelenia Góra.

Patronat medialny sprawują: Telewizja DAMI, Strimeo.TV oraz Jelonka.com.

Poranki wspierają: Czekoladziarnia, Termy Cieplickie, Jelenia Plast, Mały Bucik, Jarex, DoładujEmocje.pl Centrum rozrywki, Pizzeria Casa Blanca, KFC, DK Computers, Bowling Jelenia Góra Centrum.

Podobne wpisy