Kreacje na wakacje | swap

7 czerwca 2019 (piątek) w godz. 17.00 – 19.00 Miejski Dom Kultury „Muflon” w Jeleniej Górze – Sobieszowie zaprasza na „Kreacje na wakacje”, czyli drugą już w tym roku wymianę ubrań i różnych gadżetów. Tym razem motywem jest lato, a ono, jak wiemy, raz bywa łaskawe i słoneczne, to znowu wprost przeciwnie, potrafi być deszczowe i pod psem. Podczas tej imprezy można się przygotować na każdą letnią ewentualność modową i pogodową.

Na „Kreacje na wakacje” przynieść należy ubrania (damskie, męskie, dziecięce), dodatki, gry planszowe, książki, płyty. Wymiana dokonywana będzie w dwóch formach: bezgotówkowej i gotówkowej – jak kto woli, jednak w tym drugim przypadku – po symbolicznie niskich cenach. Przyniesione rzeczy do wymiany muszą być czyste, bez uszkodzeń, kompletne, czyli takie, jakie sami chcielibyśmy mieć.

Osoby, które zgłoszą swój udział do poniedziałku 3 czerwca 2019 (telefonicznie, mailowo lub osobiście) mają zapewniony stół oraz krzesło. Miejski Dom Kultury „Muflon” nie ponosi żadnej odpowiedzialności za osobiste rzeczy uczestniczek i uczestników wymiany, które zostały zagubione, skradzione, zniszczone, ani  także za dokonane transakcje.

Wystawczynie i wystawcy są proszeni  o zgłaszanie udziału w „Kreacjach na wakacje” w sekretariacie Miejskiego Domu Kultury  „Muflon”, pod numerem telefonu:  75 75 537 70, bądź mailowo na adres: muflon@sobieszow.pl

 Wstęp wolny.

Impreza dofinansowana z Budżetu Miasta Jeleniej Góry.

Dofinansowanie_Jelenia_Gora

 

Podobne wpisy