|

Jesteśmy w programie Dom Kultury +

logo

Ruszamy z zupełnie nowym projektem, otwartym na mieszkańców Sobieszowa, na ich pomysły, marzenia i oczekiwania. Nie bez powodu projekt nosi nazwę „TWOJE + MOJE = NASZE czyli kulturalne inicjatywy z Muflonem”

logo plus
O co chodzi? Dołączyliśmy do programu Dom Kultury + Inicjatywy Lokalne 2018, dzięki któremu chcemy po prostu realizować Wasze pomysły na kulturę. Chcemy dowiedzieć się co możemy dla Was zrobić, jakich wartości w kulturze szukacie, jakie wydarzenie sprawi, że wyjdziecie z domu, co Wam się marzy w Muflonie?

Już w kwietniu rozpoczynamy cykl spotkań połączonych z warsztatami i działaniami animacyjnymi, skierowanych przede wszystkim do osób dorosłych, rodziców z dziećmi oraz seniorów. Spotkania będą zarówno okazją do twórczych działań, jak i do bliższego zapoznania się z projektem, podzielenia się opiniami na temat wydarzeń organizowanych przez MDK „Muflon”, rozmowy na temat kultury w Sobieszowie i naszych oczekiwań, podzielenia się swoimi pomysłami.

W najbliższych dniach pojawi się zaproszenie na pierwsze wiosenne spotkanie  – nie przegapcie!

Projekt „TWOJE + MOJE = NASZE czyli kulturalne inicjatywy z Muflonem” dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne 2018.

logo

Podobne wpisy