|

Fotografia | J. Warchoł || M. Zając

Dwa światy –  wystawa fotografii Justyny Warchoł i Moniki Zając.

W piątek 8 lutego o godz. 17.00 zapraszamy na wernisaż wystawy fotografii Justyny Warchoł i Moniki Zając pt. ”Dwa światy”. Wystawa trwać będzie do 7 marca br w siedzibie klubu przy ul. Wita Stwosza 6. 

Justyna Warchoł (18) i Monika Zając (18) są uczennicami I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego w Jeleniej Górze. 

Justyna Warchoł mieszka w Piechowicach. Fotografią interesuje się od dwóch lat, brała z powodzeniem udział w konkursach na fotografię miesiąca organizowanych przez MDK „Muflon”. Wybiera się na studia artystyczne. „Dwa światy” to jej pierwsza wystawa fotograficzna.

Monika Zając urodziła się w Wadowicach, również mieszka w Piechowicach. Od najmłodszych lat rysuje, maluje i projektuje stroje. Zamierza studiować Artystyczne Projektowanie Mody. Dotychczas miała dwie wystawy indywidualne. Jedna obejmowała prace malarskie i rysunkowe, zaś druga fotografie. Jej prace odbijają obraz jej duszy. Fotografowanie to jej sposób na zatrzymanie czegoś, co ją zachwyca i jest jej bliskie. Nie da się posegregować, podzielić na kategorie jej zdjęć. Niemal każde z nich mówi o czymś  innym.

Podobne wpisy