|

Gwiazdor filmowy

Po wakacyjnej przerwie Poranki Rodzinne ruszają z przygodami Koziołka Matołka, nową porcją rodzinnych, kreatywnych warsztatów artystycznych i bajkowymi konkursami. Na uczestników Poranka czeka rok pełen niezwykłych podróży – razem z Koziołkiem Matołkiem wybierzemy się do Ameryki, Chin, Afryki, Afganistanu, a nawet na Księżyc! Czym będziemy podróżować? Kometą, tęczą, na skrzydłach ptaka, w rybackiej sieci, na grzbiecie wieloryba i w naszej wyobraźni!

Zapraszamy już 29 września 2019 (niedziela) o godz. 12.00 na pierwszą jesienną odsłonę poranka rodzinnego pt. „Gwiazdor filmowy” z nowym bohaterem sezonu. Koziołek Matołek! Kochamy go wszyscy!

A ponadto mamy dla Was w zanadrzu niezwykłe przygody w klimatach rodem z Dzikiego Zachodu! Na warsztatach artystycznych będziemy malować drewniane koniki – farbami plakatowymi w dowolnych kolorach, ale z westernowymi wzorami! Na tatusiów zaś czeka nagroda w konkursie strzelniczym „O Kapelusz Króla Kowbojów”! Gorąco też namawiamy dzieci, aby pojawiły się na poranku w strojach kowbojek i kowbojów.  To będzie zabawa, co się zowie.

Poranki prowadzą Agnieszka Gierus, Agata Makutynowicz i Marcin Sweklej.

Uprzejmie informujemy, że w sezonie porankowym 2019/2020 cena biletu dla dziecka wynosi 20 zł. Dorośli wstęp bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona. Prosimy o wcześniejszą rezerwację i zakup biletów w sekretariacie MDK Muflon lub przelewem na konto. Szczegóły: muflon@sobieszow.pl, tel. 75 755 37 70.

Patronat medialny sprawują:  Strimeo.TV oraz Jelonka.com.

Poranki wspierają: Czekoladziarnia, Termy Cieplickie, Jelenia Plast, Mały Bucik, Jarex, Disco Wrotki, Pizzeria Colloseum, Mattel Poland.

Cykl Poranków Rodzinnych dofinansowany jest z Budżetu Miasta Jelenia Góra.

loga dofinansowane z

Podobne wpisy