Restauracja Casa Blanca 

DK Computers Usługi Informatyczne

Jarex sc

KF1-karting

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe s.c. S. Jura i K. Jura

PHU MK Monika Dworzycka

Termy Cieplickie

Radosław Domanik Sklep Plastyczny

Pizzeria Restauracja RETRO

Cukiernia Bristolka

Cukiernia Merkury

Monika Mirończuk-Szytepasją

TESCO

Moniak Radziwon KFC

Jacek Bartosik Brave Design

Associate Tax & Accounting Manager Eastern Europe Mattel Poland Sp. z o.o.

Wepa Profesisional,

F.H.W. „REDIS” Eksport-Import Spółka z o.o.

AD-REM

 

Muzyczne Radio

Muzyczne Radio – pierwsza dolnośląska komercyjna stacja radiowa. Pod względem różnych parametrów słuchalności Muzyczne Radio znajduje się w ścisłej czołówce stacji w skali kraju. Programu „Muzycznego Radia” można poprawnie słuchać na terenie dawnego woj. jeleniogórskiego, legnickiego, wrocławskiego, wałbrzyskiego (bez kotliny kłodzkiej), południowej części zielonogórskiego, leszczyńskiego.

Pl. Kard. S. Wyszyńskiego 45/1, 58-500 Jelenia Góra, tel.: 76 46 646 (5)

STRIMEO.TV

telewizja internetowa. Kompletne realizacje transmisji internetowych „na żywo” przy wykorzystaniu najnowocześniejszych rozwiązań strumieniowego przesyłania obrazu i dźwięku.

Jelonka.com

Największy regionalny serwis internetowy Jeleniej Góry – plan miasta, aktualności, komunikacja, imprezy, forum mieszkańców, galerie, katalog firm.

Netfactory.pl – sieć regionalnych portali turystycznych


Sieć regionalnych portali o tematyce turystycznej. Doradzamy, informujemy i pomagamy odnaleźć najciekawsze atrakcje i miejsca w okolicach Kotliny Jeleniogórskiej. Dzięki nam znajdziesz najlepsze miejsce na nocleg, porównasz oferty obiektów turystycznych. Dowiesz się jak i gdzie ciekawie spędzić czas w górach.

Hotel Gołębiewski

Gołębiewski w Karpaczu położony jest na wysokości około 800 m n.p.m. u podnóża najwyższego szczytu gór Karkonoszy – Śnieżki. Ze względu na swoje położenie i przepiękną panoramę gór jest doskonałym miejscem wypoczynku zarówno w sezonie letnim jak i zimowym. Bogata oferta atrakcji hotelowych takich jak: Park Wodny Tropikana (kompleks basenów, saun, jacuzzi i zjeżdżalni), Kręgielnia, Salon Gier, Klub Nocny, Klub dla Dzieci pozwoli na fantastyczne spędzenie czasu.

ul. Karkonoska 14, 58-540 Karpacz, tel.  76 70 740 747

Czekoladziarnia

W tym miejscu czekolada to nie tylko zwykła tabliczka czekolady lub bombonierka. W każdej z naszych pralin znajdziecie inną melodię i poczujecie smaki miejsc, w których chcielibyście sie znaleźć. Nasza czekolada na gorąco zaskoczy swoją słodyczą i gęstością. Dla „wiecznie zapracowanych” przygotowaliśmy bezpłatny dostęp do internetu. Młodzi rodzice spokojnie spędzą czas ze swoimi pociechami, dla których przygotowaliśmy kącik zabaw i miejsce do przewijania najmłodszych. A jeśli stwierdzicie, że warto zaprosić do nas swoją rodzinę, znajomych i dzieci, to chętnie przygotujemy imprezę z indywidualnym, czekoladowym menu.

ul. Sobieskiego 2, 58-500 Jelenia Góra, tel. 725 526 088

 

 

Jelenia Plast Sp. z o.o.

Firma Jelenia Plast Sp. z o.o. powstała w 1992 roku z inicjatywy zagranicznego przedsiębiorcy – Mathias Kröger. Podstawowy asortyment produktów stanowią artykułów gospodarstwa domowego i wyposażenia ogrodów z tworzyw sztucznych, przede wszystkim z polipropylenu i polietylenu. Są to w szerokiej gamie wzorów: donice, regały, pojemniki, skrzynki, wiaderka, miski itp.

ul. Spółdzielcza 47, 58-500 Jelenia Góra, tel. 75 64 665 10

Termy Cieplickie Sp. z o.o.

Termy Cieplickie to kompleks basenów rekreacyjno-sportowych, unikalny w skali województwa dolnośląskiego i całych Karkonoszy. Wyjątkowość Term Cieplickich polega na tym, że wykorzystują wody termalne o niespotykanym w skali europejskiej składzie chemicznym i temperaturze, co ma nieoceniony, dobroczynny wpływ na regenerację całego organizmu. W skład kompleksu basenów wchodzą: basen rekreacyjny z torami pływackimi; 2 brodziki dla dzieci ze zjeżdżalnią i tryskaczami; 2 baseny termalne z atrakcjami wodnymi takimi jak: hydromasaże, huśtawka i leżanki wodne; basen termalny zewnętrzny; basen rekreacyjny zewnętrzny ze zjeżdżalnią, leżankami i koszami do gry w basketball. Kompleks basenów uzupełniony jest strefą SPA obejmującą: sauny fińskie, saunę parową i infrared, bicze wodne, jacuzzi, tepidarium, grotę śnieżną, fontannę lodową, strefę relaksu z podgrzewanymi leżankami oraz gabinet do masażu. Ponadto w obiekcie znajduje się sala wielofunkcyjna, dająca możliwość prowadzenia szkoleń i strefa gastronomiczna.

ul. Park Zdrojowy 5, 58-560 Jelenia Góra, tel. 75 75 46 901, www.termycieplickie.pl

Dziecko i my

Przy narodzinach długo oczekiwanego dziecka świat staje na głowie. Dążymy do zapewnienia dla nich pełnej opieki i bezpieczeństwa. Sklep internetowy „Dziecko i My” stara się wspomóc pierwsze lata dziecka oferując produkty dla dzieci najwyższej jakości (ALVI, HEVEA). Z nami urządzicie pokój dla małego bobasa gwarantując mu spokojny pobyt i sen. Polecamy: materace, pościele, kołdry, śpiworki. Służymy pomocą oraz doradztwem które pozwoli dokonać najlepszego wyboru. Polecamy również wygodne materace lateksowe dla dorosłych zapewniające wygodny i spokojny sen. Jesteśmy przekonani iż zakupione artykuły będą przez wiele lat służyć jak najlepiej i jak najdłużej.

www.dzieckoimy.com.pl

Salon-rowerowy.pl

Największy sklep rowerowy w Jeleniej Górze. Rowery tradycyjne, składane i elektryczne. Marki: Kellys, Kross, Haibike, Ghost, Wienora, Dahon, Alpina, Romet.

W Jeleniej Górze przy ul. Komedy Trzcińskiego 12 na klientów czekają pracownicy – pasjonaci sportów rowerowych, dla których Klient i Jego potrzeby są najważniejsze i to dla Nich firma oferuje rowery, akcesoria i części znanych producentów w najlepszych cenach.

www.salon-rowerowy.pl