PORANKI RODZINNE 2022/2023 FOLKOWE LOVE

Folkove Love / Zapraszamy na Poranki Rodzinne

Będzie radośnie, kolorowo, twórczo i bardzo odkrywczo!

Poranki prowadzą: Agnieszka Gierus, Agata Makutynowicz, Łukasz Prochacki i Marcin Sweklej.

Partnerem medialnym Poranków Rodzinnych 2022/2023 jest Radio SuperNova.

PORANKI RODZINNE 2021/2022 – W KRAINIE POLSKICH LEGEND

W nowym sezonie porankowym zapraszamy Was do niesamowitego świata polskich legend. Przygotujcie się na spotkanie z groźnym Bazyliszkiem, sprytnym czarnoksiężnikiem Twardowskim, Smokiem Wawelskim, Białą Damą, a nawet czarownicami z Łysej Góry. Razem wyruszymy na poszukiwania zaczarowanego kwiatu paproci, dowiemy się kto posolił Bałtyk i jakie skarby skrywa Złota Kaczka. Zrobimy nawet toruńskie pierniki dla Mikołaja!

Ten sezon porankowy będzie zupełnie wyjątkowy! Najpiękniejsze polskie legendy ujęte w ramy teatrzyku, tematyczne piosenki, warsztaty artystyczne i niespodziewane niespodzianki. Zapraszamy gorąco najmłodszych i tych trochę starszych też!

SEZON PORANKOWY 2019/2020 – Z KOZIOŁKIEM MATOŁKIEM

Tylko w Miejskim Domu Kultury „Muflon” podczas Poranków Rodzinnych można obejrzeć polskie kreskówki, rzadko pokazywane w telewizji, z którymi dorastają kolejne pokolenia. Każdy z poranków to godzinna lekcja wyobraźni dla dziecka, wolne od przemocy przygody znanych i lubianych bohaterów. Spotkanie trwa około 60 minut i wzbogacone jest warsztatami artystycznymi, które bawią i rozwijają dzieci, a rodzicom podsuwają pomysły na kreatywne spędzanie czasu z dziećmi.

SEZON PORANKOWY 2018/2019 – ARTYSTYCZNA KUCHNIA Z MAMI FATALE

plakat poranki_internetowy

Agnieszka, Agata i Marcin witają Was w artystycznej kuchni z Mami Fatale. W tym roku gromadzimy przepisy na fantastyczne pyszności, bawimy się z rodzicami w kuchni, śpiewamy, tańczymy, a przed nami mnóstwo niezwykłych warsztatów artystycznych z kuchnią i jedzeniem na pierwszym planie.

Mami Fatale – polski serial animowany stworzony przez Grupę Smacznego oraz Studio Miniatur Filmowych. Serial opowiada o przygodach Mami „najlepszej kucharki świata” oraz jej zwierząt Psiny i Prosięcia.

Główną ideą serii „Mami Fatale” jest przekazywanie trwałych wartości uniwersalnych, takich jak wzmacnianie relacji rodzinnych, lojalności wobec przyjaciół, szacunku dla innych oraz środowiska naturalnego. Dodatkowo „Mami Fatale” w sposób nienachalny promuje zasady zdrowego żywienia pośród najmłodszych widzów.

SEZON PORANKOWY 2017/2018 – NIEZWYKŁE PRZYGODY BOLKA I LOLKA

Przed nami mnóstwo wspaniałych przygód z Bolkiem i Lolkiem w roli głównej, którzy zabiorą nas w niezwykły świat bajek. Spotkamy w nim najprawdziwszą złotą rybkę, tajemniczą Czarną Damę, zagubione Brzydkie Kaczątko, a nawet czarodziejskie lustro. Nie zabraknie kreatywnych warsztatów artystycznych, wspólnych zabaw i konkursów.

Tylko w Miejskim Domu Kultury „Muflon” podczas Poranków Rodzinnych można obejrzeć polskie kreskówki, rzadko pokazywane w telewizji, z którymi dorastają kolejne pokolenia. Każdy z poranków to godzinna lekcja wyobraźni dla dziecka, wolne od przemocy przygody znanych i lubianych bohaterów. Spotkanie trwa około 60 minut i wzbogacone jest warsztatami artystycznymi, które bawią i rozwijają dzieci, a rodzicom podsuwają pomysły na kreatywne spędzanie czasu z dziećmi. Poranki poprowadzą: Agnieszka Gierus, Agata Makutynowicz i Marcin Sweklej.

PORANKI RODZINNE 2015/2016 BAJKOWE PRZYGODY Z KUBĄ I ŚRUBĄ

plakat porankowy.jpg

Poranki poprowadzą: Agnieszka Gierus, Agata Makutynowicz i Marcin Sweklej.

PORANKI RODZINNE 2013/2014

poranek_dziki-zachód-677x1024.jpg

1-nowy-plakat_poranki2.jpg
Scroll to Top