|

Muflon Live 2012

W związku z działaniem projektowym MUFLON LIVE – polsko-czeskie granie zapraszamy do zgłaszania chęci udziału wszystkie zespoły amatorskie, grające własne utwory. W projekcie zaplanowano występy dwóch polskich i dwóch czeskich zespołów.

Organizatorzy zapewnią każdemu zespołowi indywidualną scenografię i wyreżyserowane oświetlenie, które spotęgują lepszy odbiór prezentowanego materiału.

Koncerty zostaną wyemitowane na żywo w Internecie, a całość materiału koncertowego zostanie zarejestrowana na cyfrowych nośnikach audiowizualnych.

Film z koncertu będzie dostępny również na stronach internetowych partnerów, portalach społecznościowych oraz na ogólnodostępnych i popularnych serwisach, takich jak np. YouTube.

Projekt ma na celu szeroko pojętą promocję zespołów muzycznych, poprzez upowszechnianie ich dorobku w Internecie w postaci wysokiej jakości nagrań audiowizualnych.

Warunki, jakie należy spełnić:

– teren zamieszkania: Euroregion Nysa

– wykonywane utwory muszą być autorskie

– zespół musi być amatorski

– przesłanie na adres organizatora, (MDK „Muflon” ul. Cieplicka 172, 58-570 Jelenia Góra) płyty demo z własnymi nagraniami w formacie audio lub mp3

– doświadczenie w graniu koncertów trwających minimum 1 godzinę
Zgłoszenia prosimy nadsyłać na adres e-mail: mdk.muflon@gmail.com.

W treści prosimy o podanie:

– nazwy zespołu
– rodzaju wykonywanej muzyki
– informacji o zespole: repertuar, skład, instrumentarium, rider
– danych kontaktowych: nr telefonu, osoba kontaktowa.

ZAPRASZAMY!

Podobne wpisy