Wiosenne wietrzenie szaf

Przywitaj wiosnę z nowymi ciuchami! Jeśli masz w szafie coś, czego nie nosisz, nie lubisz, nie potrzebujesz, a ciągle nadaje się do noszenia, przynieś do MDK „Muflon” w piątek 5 kwietnia w godz. 17.00-19.00.

Wymieniaj się z innymi lub kupuj i sprzedawaj. Akcja dotyczy również ubranek dla dzieci, książek, płyt, zabawek i gier planszowych. Zasada jest prosta: przynosimy czyste, wyprasowane rzeczy, które już się nam znudziły i wymieniamy na inne, które wpadną nam w oko. Jeśli nie mamy nic na wymianę, można dobić targu w inny sposób – np. odkupić wypatrzone rzeczy po symbolicznych cenach.

Wstęp bezpłatny. Wystawców prosimy o zgłaszanie udziału do 2.04.2019 w sekretariacie MDK „Muflon” lub pod nr tel. 75 75 537 70.

Wiosenne wietrzenie szaf – ZASADY

  1. Na Wiosenne wietrzenie szaf przynosimy: ubrania (damskie, męskie, dziecięce), dodatki, gry planszowe, książki, płyty.
  2. Wymiany dokonujemy w dwóch formach: BEZGOTÓWKOWEJ i GOTÓWKOWEJ – jak kto woli.
  3. Rzeczy do wymiany przynosimy CZYSTE, BEZ USZKODZEŃ, KOMPLETNE, czyli takie, jakie sami chcielibyśmy mieć.
  4. Osoby, które zgłoszą swój udział do dnia 2.04.2019 (telefonicznie, mailowo lub osobiście), mają zapewniony stół oraz krzesło.
  5. MDK „Muflon” nie ponosi żadnej odpowiedzialności za osobiste rzeczy uczestników wymiany, które zostały zagubione, skradzione, zniszczone etc., a także za dokonane transakcje.

Impreza dofinansowana z Budżetu Miasta Jeleniej Góry.

Dofinansowanie_Jelenia_Gora

Podobne wpisy