|

Siódmy krasnoludek

18 czerwca 2017 (niedziela) o godz. 12.00 Miejski Dom Kultury „Muflon” w Jeleniej Górze – Sobieszowie zaprasza na ostatni w roku szkolnym 2016/2017 poranek rodzinny pt. „Siódmy krasnoludek”.

Tej ostatniej przedwakacyjnej niedzieli zdarzy się, że zwykły ogrodowy krasnal zainspiruje chłopców, by podjęli się wyprawy do krainy Śnieżki i Siedmiu Krasnoludków. Jak to zwykle bywa, gdy chodzi o przygody Kuby i Śruby, motywy z bajek będą się brawurowo i z humorem przenikać. Baba Jaga prześladować będzie siedmiu krasnoludków, a Śnieżka, wzorem nowoczesnych dziewczyn, weźmie sprawy w swoje ręce. Czy chłopcy wpłyną na losy siódmego krasnoludka? Czy Śruba porzuci brata, by zamieszkać z piękną Śnieżką?

Tego dowiecie się na ostatnim przedwakacyjnym poranku rodzinnym. Także tego samego dnia posiadaczom porankowych książeczek z naklejkami zostaną rozdane nagrody. Nie zabraknie zabaw dla dzieci z udziałem dorosłych oraz prac plastycznych i piosenek.

Prosimy o wcześniejszą rezerwację i zakup biletów w sekretariacie MDK „Muflon”.

Bilet 15 zł dla dziecka. Dorośli wstęp wolny. Ilość miejsc ograniczona.

Szczegóły: muflon@sobieszow.pl, tel. 75 755 37 70.

Dofinansowanie_Jelenia_Gora

Cykl Poranków Rodzinnych dofinansowany jest z Budżetu Miasta Jeleniej Góry.

Patronat medialny sprawuje Telewizja DAMI, Muzyczne Radio oraz Nowiny Jeleniogórskie.
Poranki wspierają: Czekoladziarnia w Jeleniej Górze, Hotel Gołębiewski, Termy Cieplickie Sp. z o.o., Jelenia Plast Sp. z o.o., Sklep Mały Bucik, Sklep Internetowy Dziecko i My, Sala zabaw Happy Kids, Karkonoskie Stowarzyszenie Edukacyjne „Erazma i Pankracego”.

Podobne wpisy