|

Przyjaciel zwierząt

24 listopada 2019 (niedziela), o godz. 12.00 Miejski Dom Kultury „Muflon” zaprasza na jesienne i artystyczne spotkanie, podczas którego dzieci wraz z rodzicami twórczo i z radością spędzą czas. Sympatyczny koziołek o imieniu Matołek przemierza świat w poszukiwaniu Pacanowa. Wszędzie, gdzie trafia, poznaje wielu nowych przyjaciół i przeżywa niezapomniane przygody. Tym razem udzieli pomocy jelonkowi, który wpadnie w sidła.

A porankowicze na warsztatach plastycznych stworzą z patyczków, kartoników i tkanin karmniki dla ptaszków. Takie ozdoby, przypominajki do powieszenia przy kuchennym oknie. Do tego nawlekać będą na druciki fantazyjne popcornowe przysmaki dla skrzydlatych przyjaciół. Wszyscy uczestnicy, mali i duzi będą się też uczyć,  jak rozumieć zachowanie zwierzątek jesienią i dowiedzą się, jak mogą o nie zadbać zimową porą.

Bilet 20 zł dla dziecka. Dorośli wstęp bezpłatny. Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja i zakup biletów w sekretariacie MDK „Muflon” lub przelewem na konto. Szczegóły: muflon@sobieszow.pl, tel. 75 755 37 70.

Patronat medialny sprawują: Strimeo.TV oraz Jelonka.com.

Poranki wspierają: Czekoladziarnia, Termy Cieplickie, Jelenia Plast, Mały Bucik, Jarex, Disco Wrotki, Pizzeria Colloseum, Mattel Poland.

Cykl Poranków Rodzinnych dofinansowany jest z Budżetu Miasta Jelenia Góra.

loga dofinansowane z

Podobne wpisy