|

Taniec orientalny

Pokaz taneczny pracowni tańca orientalnego – 23 czerwca 2017 (piątek), godz. 18.30

23 czerwca 2017 (piątek) o godz. 18.30 Miejski Dom Kultury „Muflon” w Jeleniej Górze – Sobieszowie zaprasza na spotkanie z Orientem, czyli pokaz taneczny uczestniczek zajęć pracowni tańca orientalnego.

Będzie to pokaz w wykonaniu uczestniczek zajęć oraz instruktorki, Aleksandry Krzywickiej, które przez kilka miesięcy wytrwale wspólnie pracowały, i nadszedł czas, żeby efektami tej pracy podzielić się z szerszą publicznością. Zostaną zaprezentowane choreografie grupowe i solowe, poznane na zajęciach, ale przede wszystkim pasja uczestniczek i gorąca energia tańca arabskiego.

Pokaz poprowadzi Aleksandra Krzywicka, instruktorka pracowni tanecznej Miejskiego Domu Kultury „Muflon”, także finalistka konkursu tanecznego Miss Belly Dance Poland 2017, który odbył się tym roku w Warszawie, w ramach VIII Festiwalu „Orientalny Koktajl”.

Zapraszamy wszystkich chętnych, by na własne oczy doświadczyli piękna tańca, pełnego zmysłowości, prostoty i żaru egipskiego słońca. A także te osoby, które zawsze o tańcu orientalnym marzyły i chciałyby zrobić, w kierunku spełniania tego marzenia, swój pierwszy krok.

Taniec orientalny należy do stałej oferty zajęć w Miejskim Domu Kultury „Muflon” w Jeleniej Górze – Sobieszowie od 2015 roku, zaś zapisy na nową turę zajęć ruszą już jesienią, we wrześniu 2017.

Wstęp na pokaz taneczny, który odbędzie się w najbliższy piątek w sali widowiskowej MDK „Muflon” jest bezpłatny.

Impreza dofinansowana z Budżetu Miasta Jeleniej Góry.

Dofinansowanie_Jelenia_Gora

Podobne wpisy