Na czeską nutę 2011

NA CZESKĄ NUTĘ – konkurs piosenki czeskiej 2011

Konkurs adresowany jest do uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, a jego celem jest popularyzacja czeskiej muzyki na terenie Euroregionu Nysa wśród dzieci i młodzieży.

Uczestnikami konkursu mogą być zespoły bądź soliści, którzy wykonają po dwa utwory czeskich wykonawców. Oryginalna wersja językowa nie jest wymogiem, jednak mile widziane i wysoko oceniane będzie wykonanie jednego z utworów w języku czeskim.

W przypadku wykorzystania podkładu muzycznego akceptowalna jest tylko płyta CD w formacie audio dobrej jakości. Kolejność podkładów na płycie musi być zgodna z kolejnością utworów podanych w karcie zgłoszenia. Płytę należy opisać imieniem i nazwiskiem wykonawcy oraz tytułami piosenek.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w konkursie powinny wypełnić załączoną kartę uczestnictwa i przesłać ją drogą elektroniczną na adres muflon@sobieszow.pl, pocztą na adres MDK „Muflon”, ul. Cieplicka 172, 58-570 Jelenia Góra lub dostarczyć osobiście.

Termin składania zgłoszeń upływa 4 maja 2012. Lista zakwalifikowanych uczestników zostanie opublikowana na stronie www.muflon.sobieszow.pl. Informacja o uczestnikach dostępna będzie również pod nr telefonu 75 755 37 70.

Uwaga – jako gwiazda wieczoru o godz. 18.00 wystąpi czeski zespół rockowy Konec Konců – na koncert WSTĘP WOLNY!

Konkurs, współfinansowany przez Unię Europejską, odbywa się w ramach projektu SPOTKANIA – tradycja, kultura i codzienność na czesko-polskim pograniczu.

Podobne wpisy