|

Mali ogrodnicy

8 kwietnia 2018 (niedziela), o godz. 12.00 zapraszamy dzieci wraz z rodzinami do  Miejskiego Domu Kultury „Muflon” w Jeleniej Górze – Sobieszowie na wiosenną odsłonę Poranka Rodzinnego pt. „Mali ogrodnicy”.

Wreszcie wiosna! Dookoła świat budzi się do życia i nabiera zielonych barw. Bolek i Lolek też nie próżnują, zabierają się za wiosenne porządki w ogrodzie i zamieniają się w ogrodników – grabie i łopaty idą w ruch!
Podczas kwietniowego poranka weźmiemy z nich przykład i zajmiemy się sadzeniem pięknych, wiosennych kwiatów. Przygotowaliśmy dla Was mnóstwo ziemi, jeszcze więcej sadzonek i wiaderka w radosnym, zielonym kolorze. Jak co miesiąc nie zabraknie też konkursów i innych niespodzianek.
Zachęcamy również do wzięcia udziału w konkursie porankowym, który w tym miesiącu polega na zrobieniu papierowego kwiatka – forma dowolna. Nagrodami w konkursie są pojedyncze zaproszenia do KFC.
Bilet 15 zł dla dziecka. Dorośli wstęp bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona. Prosimy o wcześniejszą rezerwację i zakup biletów w sekretariacie MDK Muflon lub przelewem na konto. Szczegóły: muflon@sobieszow.pl, tel. 75 755 37 70. Ilość miejsc ograniczona.
Cykl Poranków Rodzinnych dofinansowany jest z Budżetu Miasta Jelenia Góra.

Dofinansowanie_Jelenia_Gora

Patronat medialny sprawują: Telewizja DAMI, Strimeo.TV oraz Jelonka.com.
Poranki wspierają: Czekoladziarnia, Termy Cieplickie, Jelenia Plast, Mały Bucik, Jarex, DoładujEmocje.pl Centrum rozrywki, Restauracja Casa Blanca, KFC, DK Computers, Bowling Jelenia Góra Centrum, Mattel Poland Sp. z o.o., SzytePasją.

 

Podobne wpisy