|

Korsarze

W niedzielę 23 lutego 2020, o godz. 12.00 Miejski Dom Kultury „Muflon” serdecznie zaprasza dzieci wraz z rodzinami i opiekunami na poranek rodzinny, który będzie doskonałą okazją do zakończenia zimowych ferii w miłej atmosferze.  

Koziołek o imieniu Matołek nadal błąkać się będzie się po całym świecie, aby dojść do Pacanowa, gdzie ponoć “kują kozy”. Tym razem spotka na morzu statek korsarzy i znów będzie zmuszony  uciekać.

 Dla dzieci przygotowane zostały warsztaty plastyczne „Groźnych Piratów”, czyli tworzenie pacynek  na rękę. Wspólne zabawy zaowocują pasowaniem na pirata (składaniem przysięgi przez każde dziecko) oraz pirackim torem przeszkód, do którego pokonania zostaną włączeni wszyscy mali  porankowicze. Dzieci nauczą się także korsarskiej piosenki, dodającej animuszu w forsownych przygodach.

Poranek jak zawsze poprowadzą: Agata Makutynowicz,  Agnieszka Gierus i Marcin Sweklej.

Bilet 20 zł dla dziecka. Dorośli wstęp bezpłatny. Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja i zakup biletów w sekretariacie MDK „Muflon” lub przelewem na konto. Szczegóły: muflon@sobieszow.pl, tel. 75 755 37 70.

Patronat medialny sprawują: Strimeo.TV oraz Jelonka.com.

Poranki wspierają: Czekoladziarnia, Termy Cieplickie, Jelenia Plast, Mały Bucik, Jarex, Pizerria Colosseum, Disco Wrotki, Mattel Poland.

Cykl Poranków Rodzinnych dofinansowany jest z Budżetu Miasta Jelenia Góra.

Podobne wpisy