||

KONKURS FOTOGRAFICZNY – JAK ŻYJEMY

Termin składania prac do 31.05.2012

Lubisz robić zdjęcia? Chcesz wziąć udział w międzynarodowym przedsięwzięciu? Chwyć aparat i weź udział w wyjątkowym konkursie fotograficznym „Jak żyjemy” zorganizowanym przez Miejski Dom Kultury „Muflon”.

Konkurs ma na celu prezentację życia ludzi na przestrzeni jednego roku w czeskiej i polskiej części Euroregionu Nysa. Jego tematyka powinna dotyczyć bezpośrednio człowieka, jego otoczenia, ważnych momentów w życiu, pracy, czasu wolnego oraz tego wszystkiego, co stanowi nieodłączny element naszej codzienności – wyjaśniają organizatorzy.

Konkurs ma charakter otwarty i mogą w nim brać udział wszyscy chętni, którzy spełnią warunki regulaminu bez względu na wiek. Termin składania fotografii wraz z kartą zgłoszenia: do 31.05.2012. Fotografie (kolorowe lub czarno-białe) należy oddać w formie wydrukowanego zdjęcia w formacie 10×15 cm oraz w postaci pliku cyfrowego (JPG lub tiff) o wielkości min. 2000×3000 pikseli na płycie CD. Każdy uczestnik może nadesłać do trzech pojedynczych zdjęć oraz/lub do dwóch zestawów fotograficznych. Jeden zestaw może zawierać od dwóch do dziesięciu fotografii.

Podobne wpisy