|

Brzydkie kaczątko

W najbliższą niedzielę 4 marca 2018, o godz. 12.00 Miejski Dom Kultury „Muflon” w Jeleniej Górze – Sobieszowie zaprasza dzieci na marcowy Poranek Rodzinny.

Tym razem Bolek i Lolek znajdą jajko i umieszczą je w inkubatorze. Z jajka wykluje się niezdarne pisklę. Porzuconym, samotnym pisklęciem zaopiekuje się Lolek. Z niezdarnego Brzydkiego Kaczątka wyrośnie duży, piękny łabędź, który znajdzie wśród łabędzi piękną partnerkę.

Na naszych milusińskich czeka także taneczna niespodzianka, czyli pokaz Małej Akademii Baletu oraz warsztaty artystyczne „Łabędzie na jeziorze”.

Zachęcamy również do wzięcia udziału w konkursie porankowym. Tym razem należy napisać krótki wierszyk o brzydkim kaczątku. Nagrodami w konkursie są pojedyncze zaproszenia do KFC.

Bilet 15 zł dla dziecka. Dorośli wstęp bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona. Prosimy o wcześniejszą rezerwację i zakup biletów w sekretariacie MDK Muflon lub przelewem na konto. Szczegóły: muflon@sobieszow.pl, tel. 75 755 37 70. Ilość miejsc ograniczona.

Cykl Poranków Rodzinnych dofinansowany jest z Budżetu Miasta Jelenia Góra.

Dofinansowanie_Jelenia_Gora

Patronat medialny sprawują: Telewizja DAMI, Strimeo.TV oraz Jelonka.com.

Poranki wspierają: Czekoladziarnia, Termy Cieplickie, Jelenia Plast, Mały Bucik, Jarex, DoładujEmocje.pl Centrum rozrywki,
Restauracja Casa Blanca, KFC, DK Computers, Bowling Jelenia Góra Centrum, Mattel Poland Sp. z o.o., SzytePasją.

Podobne wpisy