Rozstrzygnięcie Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Świat mojej wyobraźni” – 8. edycja (2022)

Jury Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Świat mojej wyobraźni” – 8. edycja w składzie: Joanna Adamczuk (artystka malarka), Andrzej Woźniak (artysta malarz) oraz Agata Makutynowicz (artystka malarka, instruktorka pracowni plastycznej i ceramicznej JCK Muflon) wśród nadesłanych 585 prac konkursowych przyznało 10 nagród za zajęcie 1-3 miejsca w każdej z kategorii, a także 73 wyróżnień w postaci udziału w wystawie, która będzie pokazywana w JCK Muflon w trzech etapach.

Nagrodzonym i wyróżnionym uczestniczkom oraz uczestnikom serdecznie gratulujemy! Nagrody zostaną wysyłane pocztą.


LAUREATKI I LAUREACI W KATEGORII WIEKOWEJ  5 – 7 LAT

1. miejsce – Gertruda de Burca

2. miejsce – Maja Wydok

3. miejsce – Matylda Glet


WYRÓŻNIENIA (11)

1. Agata Bartosik, 2. Dominika Bernaczek, 3. Jan Ciszek, 4. Iga Józefiak, 5. Antonina Marzec, 6. Hanna Nowacka, 7. Gabriela Sztejno, 8. Pola Ścieglińska, 9. Pola Treszczyńska, 10. Matylda Wlazło, 11. Maciej Wronowski

wyróżnione/wyróżnieni (udziałem w wystawie i prezentacją w galerii internetowej) w dniach 23.03 – 24.05.2022 – etap 1


LAUREATKI I LAUREACI W KATEGORII WIEKOWEJ  8 – 12 LAT

1. miejsce – Monika Dynowska

2. miejsce – Zofia Kopras

3. miejsce – Kalina Jankowska

WYRÓŻNIENIA (39)

1. Nikola Bierczak, 2. Gabriela Będzińska, 3. Hanna Cieplińska, 4. Julia Chojnacka, 5. Karolina Czerwczak, 6. Wojciech Czechowski, 7. Franciszek Dąbrowski, 8. Oliwia Dudek, 9. Iga Gonera, 10. Hanna Hańska, 11. Martyna Jurasz, 12. Szymon Kandora, 13. Antonina Kangelidis, 14. Magdalena Kępka, 15. Klaudia Korecka, 16. Martyna Królikowska, 17. Damian Krukowski, 18. Hania Kudła, 19. Alicja Lasak, 20. Hanna Lawrenc, 21. Kaja Łuczak, 22. Gabrysia Łoza, 23. Lena Milinkiewicz,  24. Nina Panas, 25. Alina Pytel, 26. Hanna Pyrz, 27. Maja Przybycien, 28. Barbara Piotrowska, 29. Emilia Sawicka, 30. Łucja Stempska, 31. Lena Sochańska, 32. Ewa Studzińska, 33. Alicja Sosnowska, 34. Emilia Tomczak, 35. Madzia Wołoch, 36. Hanna Wrotek, 37. Milena Wiśniewska, 38. Maksymilian Zawada, 39. Julia Zubel.

wyróżnione/wyróżnieni (udziałem w wystawie i prezentacją w galerii internetowej) w dniach 8.06 – 31.08.2022 – etap 2

LAUREATKI I LAUREACI W KATEGORII WIEKOWEJ  13 – 16 LAT

1. miejsce – Monika Płatek

2. miejsce – Daria Krasnopolska

3. miejsce – Tymoteusz Podczaski

3. miejsce – Salma Ramatowska                                                                    

WYRÓŻNIENIA (22)

1. Filip Bieniek, 2. Jowita Fąfara, 3. Maria Gapska, 4. Mateusz Grymek, 5. Karolina Gwiżdż, 6. Martyna Junak, 7. Klaudyna Koper, 8. Sandra Kubina, 9. Natalia Łakomska, 10. Marzena Marzec, 11. Katarzyna Rawlik, 12. Igor Pleskot, 13. Michał Prochownik, 14. Oliwier Pięta, 15. Mateusz Rudzki, 16. Magdalena Skrzypiec, 17. Magdalena Stempska, 18. Stanisław Skrzat, 19. Zuzanna Uszyńska, 20. Agata Widaj, 21. Amelia Zawada, 22. Oliwia Żmijewska.

wyróżnione/wyróżnieni (udziałem w wystawie i prezentacją w galerii internetowej) w dniach 14.09. – 31.12.2022 – etap 3

About the author