2 spektakle Teatru SpectArt

W listopadzie serdecznie zapraszamy na dwa spektakle w wykonaniu Teatru SpectArt z Poznania!


Tango Macabre – spektakl Fundacji Teatr SpectART (od 18 lat) | 17.11.2023 (piątek), godz. 19.00To niezwykłe połączenie tańca tanga i klimatu mrocznej opowieści. To coś, czego jeszcze nie było. To fascynujący spektakl teatralny, który czerpie inspirację z kultowego musicalu “Chicago”, opowiadając historię czterech niezwykłych kobiet, które zabiły swoich mężczyzn.

Spektakl ten jest pełen emocji, dramatu i mrocznej elegancji. Akcja toczy się w latach dwudziestych, w ponurym i pełnym kontrastów świecie, gdzie kobiety próbują przebić się przez bariery społeczne i wyzwolić swoją siłę.

Spektakl jest wyjątkowym połączeniem muzyki, tańca i monologów. Kluczowym elementem są zmysłowe tańce, zwłaszcza tango, które symbolizuje relacje między kobietami a ich ofiarami, a także ich siłę i determinację.


Grease – musical Fundacji Teatr SpectART | 18.11.2023 (sobota), godz. 19.00Sandy i Danny spędzają razem wakacje na plaży. Rodzice dziewczyny zabierają ją do Australii. Para przyrzeka sobie miłość. Niespodziewanie Sandy nie wyjeżdża i trafia do szkoły, do której chodzi Danny. Okazuje się jednak, że jest on nieco inny, niż jej się wydawało. Sandy stara się wstąpić do Pink Ladies, po to by zdobyć przystojnego chłopaka z T-birds, którego poznała na wakacjach.

Spektakl jest pełen pozytywnej energii. Dużo tańca, muzyki, kolorów i genialnych tekstów, które rozbawią widza w każdym wieku.

Bilety w cenie 30 zł (normalny) i 25 zł (ulgowy) dostępne w przedsprzedaży na bilety.jck.pl oraz w sekretariatach JCK.

Podobne wpisy