|

Poranek z Pyzą Wędrowniczką

25 maja 2014 (niedziela) godz. 12.00, sala widowiskowa MDK “Muflon”

Serdecznie zapraszamy na kolejny Poranek Rodzinny – w maju, tuż przed Dniem Mamy, w bajkowy świat zabierze nas tym razem wesoła Pyza Wędrowniczka.

Mała Pyza, ulepiona przez wiejską gospodynię, za nic w świecie nie chciała dać się zjeść. Korzystając z nadarzającej się okazji uciekła z drewnianej łyżki, chowając się za komodą. Zaraz potem wyruszyła w wielki i szeroki świat. Tak zaczęła się jej podróż pełna przygód i niespodzianek. Chodząc i śpiewając po polnych dróżkach spotyka wielu przyjaciół, odwiedza miejsca o których dotąd nie miała pojęcia. Jej ciekawość nie zna granic. Zwiedza Kraków, przemierza łąki, lasy i góry, nie boi się płynąć na wodnym wianku i zatańczyć ze zbójnikami.

Zawsze towarzyszy jej uśmiech i skoczna piosenka. Na poranku razem z Pyzą wybierzemy się w piękne regiony Polski, zatańczymy ludowe tańce i wykonamy łowickie wycinanki 🙂 Zachęcamy wszystkich do ubrania się w stroje ludowe lub elementy strojów ludowych.

Wstęp: 10 zł/dziecko (opiekunowie bezpłatnie). Ilość miejsc ograniczona – prosimy o wcześniejszą rezerwację i zakup biletów. Uwaga – ważność rezerwacji wynosi trzy dni – prosimy o terminowe regulowanie należności. Sprzedaż biletów i rezerwacje w sekretariacie MDK „Muflon” w godz. 8.00-20.00, tel. 75 755 37 70.

Podobne wpisy