Zaczarowany kwiat paproci

Już 19 czerwca 2022 (niedziela) o godz. 12.00 zapraszamy do JCK Muflon, na finałowy w sezonie  2021/2022, Poranek Rodzinny, ostatni z cyklu „W krainie polskich legend”.

W klimacie nocy świętojańskiej poznamy legendę o zaczarowanym kwiecie paproci, zaśpiewamy piosenkę o cudach, wiankach, świteziankach; rozpalimy bezpieczne ognisko, przez które będziemy skakać, a podczas warsztatów artystycznych upleciemy najprawdziwsze wianki.

Jak co miesiąc czekają na Was też:  czarny teatr, konkursy i nagrody! Czekamy na Was z utęsknieniem, do zobaczenia!!!

Poranki prowadzą: Agnieszka Gierus, Agata Makutynowicz, Łukasz Prochacki i Marcin Sweklej.

Wszystkie Poranki odbywają się w sali widowiskowej JCK Muflon, ul. Cieplicka 172 Jelenia Góra, cena 30 zł/dziecko, dorośli bezpłatnie.

Bilety dostępne na stronie www.bilety.jck.pl oraz w sekretariatach JCK.

PIOSENKA -PIOSENKA – PIOSENKA

Na nadchodzącą najkrótszą noc w roku i powitanie lata, ślemy Wam magiczną, sobótkową piosenkę “Cuda, wianki, świtezianki”.

Pamiętajcie wkrótce w nocy zakwita zaczarowany kwiat paproci, więc kto chętny, niech biegnie do lasu – oczywiście w wianku na głowie i z naszą piosenką na ustach. Pst, tylko nie dajcie się zwieść rusałkom i… nie bójcie się wierzyć w cuda, gdy kwiat paproci zakwita, to wtedy wszystko się uda!

Projekt “Cuda, wianki, świtezianki” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.

PIOSENKA DO POBRANIA:

Podobne wpisy