Po co udawać | absolwenci ASP

23 kwietnia 2022 (sobota) o godz. 17.00 JCK Muflon serdecznie zaprasza na wernisaż zbiorowej wystawy młodych twórczyń i młodego twórcy, obecnie studentek i studenta ASP we Wrocławiu.

Spontanicznie zawiązana grupa przyjaciółek i przyjaciela o wystawie pisze tak: „Wystawa będzie wejściem do naszego świata wewnętrznego. Zdejmiemy „maski” i przedstawimy Wam nasze rozumienie różnych problemów współczesnego świata, związanych ze sferą uczuciową psychiki człowieka, za pomocą obrazu. Uczucia jakie w nas tkwiły, zostały przelane na papier, teraz chcielibyśmy się nimi z Wami podzielić. Będzie emocjonalnie”.

Karolina Szach

Ukończyła Liceum Plastyczne w Zespole Szkół Rzemiosł Artystycznych im. Stanisława Wyspiańskiego w Jeleniej Górze (2019). Naukę w Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu rozpoczęła w 2020 roku na kierunku „Rzeźba”, w 2021 przeniosła się na kierunek „Grafika”.

Adam Mazurek

Student 3. roku, od 2018 roku student wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych na kierunku „Mediacja Sztuki”.

Joanna Nowak

Absolwentka Liceum Plastycznego, w 2019 zajęła 1. miejsce w konkursie jeleniogórskim o Liczyrzepie, ma za sobą indywidualną wystawę w Bogatyni, wystawy zbiorowe w liceum, m.in. w MDK Muflon, w 2022 roku zajęła 1. miejsce w konkursie ogólnopolskim „Komiks kontra AIDS” (współpraca z Karoliną Leszczyńską).

Julia Zwierzchowska

Absolwentka Zespołu Państwowych Szkół Plastycznych im. Józefa Szermentowskiego w Kielcach (2020). Studentka 2. roku ASP we Wrocławiu na kierunku „Sztuka i wzornictwo szkła”.

Natalia Stańczak

Absolwentka Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych im. Józefa Chełmońskiego w Nałęczowie, dyplom (zabawki z drewna – 2018), obecnie studentka 3. roku ASP Wrocław, kierunek: „Rzeźba”.

Wystawa w Galerii „Muflon” potrwa do 19 czerwca 2022. Wstęp wolny.

Podobne wpisy