|

Mali filmowcy

Listopadowy Poranek Rodzinny „Mali filmowcy” z cyklu „Niezwykłe Przygody Bolka i Lolka” odbędzie się już w najbliższą niedzielę (12 listopada 2017, o godz. 12.00), jak zawsze w tym samym miejscu, czyli  sali widowiskowej  Miejskiego Domu Kultury „Muflon” w Jeleniej Górze – Sobieszowie.
Tym razem bracia urządzą wraz z Tolą małe atelier. Zaplanowane uprzednio sceny przerywać będą małym filmowcom różne nieprzewidziane zdarzenia. W końcu włączy się stary wentylator, który narobi takiego zamieszania, że chłopcy będą zmuszeni do przerwania nagrań.

W małych filmowców zamienią się również uczestnicy Poranka, którzy w trakcie warsztatów artystycznych dowiedzą się m.in. jak stworzyć animację poklatkową, na czym polega praca aktora i  jak nagrywa się film.

Przypominamy dzieciom także o przedporankowym konkursie plastycznym. Należy stworzyć cztery klatki filmu, narysować  cztery  obrazki, czyli opowiedzieć historię na taśmie filmowej w dowolnej technice (kredki, ołówek, flamastry…) i przynieść w niedzielę ze sobą. Do wygrania 10 pojedynczych zaproszeń do KFC, wręczenie nagród nastąpi, oczywiście, w trakcie niedzielnej zabawy.

Cena biletu to 15 zł dla jednego dziecka, opiekunowie bezpłatnie uczestniczą w zabawie. Organizatorzy proszą o wcześniejszą rezerwację i zakup biletów w sekretariacie MDK „Muflon” lub przelewem na konto. Szczegóły: muflon@sobieszow.pl, tel. 75 755 37 70.

Dofinansowanie_Jelenia_Gora

Cykl Poranków Rodzinnych dofinansowany jest z Budżetu Miasta Jelenia Góra.

Poranki wspierają: Czekoladziarnia, Termy Cieplickie, Jelenia Plast, Mały Bucik, Jarex, DoładujEmocje.pl Centrum rozrywki, Restauracja Casa Blanca, KFC, DK Computers, Bowling Jelenia Góra Centrum, Mattel Poland Sp. z o.o.

Patronat medialny sprawują: Telewizja DAMI, Strimeo.TV oraz Jelonka.com.

Podobne wpisy