PIĄTKI 

I grupa (dzieci w wieku 4-7 lat) godz. 16:30-17:30 

II grupa (dzieci w wieku 8-15 lat) godz. 17:45-18:45 

Początek zajęć: 15 września 2023 

Zajęcia prowadzą angielscy native speakerzy: Catherine Szajer i Richard Coldman 

Pracują razem jako małżeński zespół, prowadząc dzieci i młodzież w wieku wczesnoszkolnym przez procesy twórcze w sztuce, rękodzielnictwie i filmowaniu. Sesje prowadzone są w języku angielskim  z minimalnym tłumaczeniem, co pozwala na naturalną naukę języka obcego bez presji testów czy egzaminów. 
 
Catherine ma doświadczenie jako 25-letni pracownik National Health Service w Wielkiej Brytanii. Jest matką dwóch córek w wieku 20 lat. Richard pracował przy produkcji telewizyjnej w Wielkiej Brytanii  i Stanach Zjednoczonych oraz przy produkcji filmów edukacyjnych. Wykładał również film i telewizję na kilku brytyjskich uniwersytetach i uczelniach, zanim został rezydentem w Polsce. 
 
Catherine i Richard pracują od 2021 roku z dziećmi w wieku od 4 do 15 lat. Sesje dla młodszych dzieci angażują je w procesy twórcze obejmujące rysowanie i malowanie, wycinanie i składanie papieru, tworzenie modeli, śpiewanie, proste animacje wideo i inne zabawne zajęcia. Starsze dzieci uczą się animacji modeli z gliny przy użyciu techniki green screen, aby dodać do swoich prac tła fotograficzne  i wideo. Niektóre przeszły do tworzenia fotomontaży mini-dokumentów z wakacji itp. Wszystko oczywiście w języku angielskim dostosowanym indywidualnie do każdego dziecka. 

Opłata za zajęcia: 100 zł miesięcznie 

JCK Muflon, ul. Cieplicka 172, sala nr 2 na parterze