Irek Głyk Vibes Expression

24 marca 2023 o godz. 19.00 JCK Muflon zaprasza na jazzowy koncert. W sali widowiskowej zabrzmią czarujące dźwięki wibrafonu i pianina. To będzie nie lada gratka dla fanów jazzu. Warto tego wieczoru być z nami.

IREK GŁYK – ceniony wibrafonista i perkusista, kompozytor, aranżer. Irek Głyk na swoim koncie ma trzy autorskie albumy: „Long Time”, „Step Ahead”, “IREK GŁYK VIBES EXPRESSION”. Jest muzykiem sesyjnym, współpracował z czołówką polskiego jazzu i rocka. Stanisław Sojka, Justyna Steczkowska, Reni Jusis, Natalia Niemen, Ireneusz Dudek, Mieczysław Szcześniak, SBB, Krzak, Tomasz Stańko, Grażyna Łobaszewska – to niektóre z postaci, z jakimi miał okazję koncertować i nagrywać. Występował w Polsce i poza jej granicami (USA, Niemcy, Francja, Dania, Włochy). 

Piotr Matusik – pianista, kompozytor. Znakomicie odnajduje się w roli sidemana w akustyczno-jazzowym kwartecie skrzypka Bartosza Dworaka, podobnie jak w roli lidera zespołu Piotr Matusik Quartet wykonując kompozycje Chicka Corei. Poza jazzem zajmuje się też muzyką alternatywną, elektroniczną. 

Bilety w cenie 40 zł – przedsprzedaż oraz 50 zł w dniu koncertu.

Bilety do nabycia na stronie bilety.jck.pl oraz w sekretariatach JCK.

Podobne wpisy