|

Ekologiczny Poranek Rodzinny | online

25 kwietnia 2021 (niedziela), o godz. 12.00 znów spotkamy się na Poranku Rodzinnym na facebookowym fanpage’u MDK Muflon. Taka piękna wiosna wokół nas, wszędzie zielono i kolorowo, a my? Czy na pewno pamiętamy jak dbać o przyrodę i środowisko w najbliższej okolicy? Pora sobie przypomnieć, i to w bardzo radosny i twórczy sposób!

Dlatego przygotowaliśmy dla naszych kochanych Porankowiczów moc atrakcji, w duchu ekologicznym, z lekką nutą rapu! Zero waste, recykling i artystyczna kreatywność? Tak, to proste i wciągające! A ile przy tym zabawy!
A co dokładnie w programie? Otóż, znalazły się w nim: porady młodych ekspertów jak segregować śmieci, warsztaty budowania pojazdów recyklingowych, Muflonowy autorski eko rap – razem pobujamy się i pośpiewamy o tym jak dbać o przyrodę oraz teatrzyk kamishibai pt. „Kot Zefir i skarby przyrody” autorstwa Anny Smak-Drewniak.
Aby wziąć udział w warsztatach przygotujecie sobie na niedzielę: 4 plastikowe nakrętki, kawałek tektury formatu A5, 3 rurki do napojów, 2 długie wykałaczki, taśmę klejącą, balonik, pisaki lub farby do pokolorowania.
Bądźcie tego dnia z nami!!!
Poranek przygotowali: Agnieszka Gierus, Agata Makutynowicz, Łukasz Prochacki i Marcin Sweklej.

Podobne wpisy