Mała Akademia Baletu

Zapraszamy do Małej Akademii Baletu dzieci w wieku 3,5–10 lat.

W trosce o bezpieczeństwo uczestników zajęć z baletu oraz opiekunów, którzy przyprowadzają dzieci nieznacznie zmieniony został  plan zajęć. Prosimy o przyprowadzanie przebranych dzieci na 5 minut przed rozpoczęciem zajęć. Jednocześnie przypominamy, że w trakcie trwania zajęć opiekunowie nie mogą przebywać na terenie obiektu MDK Muflon.

Prosimy o przestrzeganie zasad ujętych w wytycznych uczestnictwa w zajęciach, spotkaniach, wydarzeniach etc. zwanych w dalszej części „Imprezy” organizowanych w Miejskim Domu Kultury Muflon w okresie pandemii COVID-19, dostępnych tutaj.

Nauka obejmuje:
– taniec klasyczny,
– ćwiczenia rozciągające i korygujące postawę,
– plastykę ruchu,
– umuzykalnienie,
– przygotowanie dzieci do cyklicznych spektakli tanecznych.

MAB ma na celu kształtowanie rozwoju dzieci poprzez taniec i muzykę w duchu dyscypliny wewnętrznej, harmonii i piękna. W strukturach Małej Akademii Baletu od 2018 roku działa grupa Mały Teatr Tańca, tworzą go małe baletnice wyłonione ze wszystkich grup tanecznych. MTT jest miejscem twórczym, rozwijającym wyobraźnię i doskonalącym technikę baletową.

Zajęcia poprowadzi Anna Krych – choreografka, tancerka, pedagog tańca. Absolwentka Państwowej Szkoły Baletowej w Warszawie. Staż pracy w kilku teatrach w Polsce: Opera Bydgoska, Opera Krakowska, Opera Wrocławska, Polski Teatr Tańca, Teatr Muzyczny Capitol, Teatr Tańca Arka, współzałożycielka Wrocławskiej Pracowni Tańca we Wrocławiu oraz pedagog Sceny Tańca Capitol we Wrocławiu.

Ilość miejsc ograniczona do 15 dzieci w grupie. W miarę wolnych miejsc, dzieci mogą uczestniczyć w zajęciach dwa razy w tygodniu.

Lekcje baletu odbywają się w:

środy
godz.16:15 – 17:00  grupa od 3,5–5 lat
godz.17:15 – 18:15 grupa od 6–10 lat
godz. 18.15 – 19.15 grupa MTT

czwartki
godz.16:00 – 16:45 grupa od 3,5–5 lat
godz.17:00 – 18:00 grupa od 6–10 lat

Odpłatność za zajęcia:

– grupa 3,5–5 lat: 80 zł  za miesiąc,
– grupa 6–10 lat: (raz w tygodniu) 80 zł za miesiąc,
– grupa 6–10 lat: (środy i czwartki) 120 zł za miesiąc,
– zajęcia pojedyncze: 25 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *