Rozstrzygnięcie Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Świat mojej wyobraźni” – 7. edycja (2021)

Jury Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Świat mojej wyobraźni” – 7. edycja w składzie: Joanna Adamczuk (artystka malarka), Andrzej Woźniak (artysta malarz) oraz Agata Makutynowicz (artystka malarka, instruktorka pracowni plastycznej i ceramicznej MDK Muflon) wśród nadesłanych 550 prac konkursowych przyznało 12 nagród za zajęcie 1-3 miejsca w każdej z kategorii, a także 89 wyróżnień w postaci udziału w wystawie, która będzie pokazywana w MDK Muflon w trzech etapach.

Nagrodzonym i wyróżnionym uczestniczkom oraz uczestnikom serdecznie gratulujemy! Nagrody zostaną wysyłane pocztą.
 
 
laureatki i laureaci w kategorii wiekowej  5 – 7 lat

1. miejsce Alicja Janicka

2. miejsce Agata Bartosik | Liliana Zamojska

3. miejsce Aleksandra Gał

wyróżnione/wyróżnieni (udziałem w wystawie i prezentacją w galerii internetowej) 28.04 – 30.06.2021 – etap 1

Zuzanna Jałocha | Zuzanna Drążek | Emilia Hryniewiecka | Ignaś Jarząbek | Klaudia Maruszak | Hanna Kwiatoń | Maja Sołtan | Iva Filińska | Hanna Puchała | Julia Marekwica | Łucja Chądzyńska | Amelia Judas |Kamila Barczyk | Marta Loth | Hanna Samociuk | Matylda Lesisz | Antoni Palich | Stanisław Kubicki |Oskar Janiak | Lena Sochańska |

laureatki i laureaci w kategorii wiekowej  8 – 12 lat

1. miejsce –  Amelia Henig

2. miejsce – Mateusz Tylenda | Maja Grzegorska

3. miejsce – Alicja Faba

wyróżnione/wyróżnieni (udziałem w wystawie i prezentacją w galerii internetowej) 9.06 – 31.08.2021 – etap 2

Jagoda Knopek | Zofia Bukowiec | Dorian Miranda-Ogrodnik | Alicja Starzewska | Oliwia Żmijewska |Olga Dudek | Gabriela Wąsikowska | Maja Dziadkiewicz | Maja Klas | Jagoda Ulińska |Emilia Streczeń | Nikola Skucha | Natalia Łakomska | Wiktoria Wątorska | Malwina Bednarz |Maja Hajdukiewicz | Anna Staszak | Hanna Pyzik | Iga Gonera | Dagmara Kur | Vanessa Greń | Hanna Zeliasz-Hoang | Martyna Junak | Oliwia Belniak | Katarzyna Kuzber | Natalia Margalska | Zofia Mickiewicz |Zuzia Konsek | Justyna Polaczy | Krzysiu Matysek | Estera Glużniewicz |Milana Strączek | Wiktoria Susfał | Emilia Górniak | Maja Kisielewicz | Kacper Kowalski |Angelika Ostrowska | Amelia Kołodziejczyk | Tomasz Łuczak | Julia Pieczynia |Alicja Grobelna | Sebastian Wojtas | Magdalena Stec | Patrycja Sajdak | Antonina Steinbrich |Zofia Nowacka | Wiktoria Drąg | Dawid Jałowiczor |

laureatki i laureaci w kategorii wiekowej  13 – 16 lat

1. miejsce – Monika Woźny

2. miejsce – Jowita Fąfara |Olga Citak

3. miejsce – Julita Czyżewska

wyróżnione/wyróżnieni (udziałem w wystawie i prezentacją w galerii internetowej) 15.09. – 31.12.2021 – etap 3

Zuzanna Mader | Karolina Kępka | Wiktoria Pośpiech | Marta Ciupa | Wiktoria Janik |Wiktoria Bednarz | Magdalena Górska | Anna Tatko | Natalia Pietrucha | Amelia Jędrych |Wiktoria Łowisz | Kacper Duduś | Julia Bis | Aleksandra Zborowska | Zuzanna Niziołek |Gabriel Wanat | Maciej Godfryd | Eryk Mosor | Eryka Pająk | Aleksandra Szymańska|Karolina Gwiżdż|

About the author