Miło nam poinformować, że jako jedyna instytucja kultury z Dolnego Śląska, MDK Muflon został zaproszony do udziału w II Małopolskim Kongresie Dyrektorów Domów Kultury. 22 października 2020 w godzinach 10.00–12.00 Agnieszka Gierus kierowniczka działu imprez w MDK „Muflon” weźmie udział w panelu dyskusyjnym pt. „Odbudowywanie publiczności”.

Małopolski Kongres Dyrektorów Domów Kultury to zapoczątkowane w ubiegłym roku spotkanie osób zarządzających domami kultury w Małopolsce, będące okazją do poznania się, rozmowy i wymiany doświadczeń. W tym roku spotkanie będzie jednak wyjątkowe, tak jak wyjątkowa jest otaczająca nas rzeczywistość.
Jak pandemia zmieniła domy kultury? Czy odbiorcy chętnie wracają do aktywnego udziału w proponowanych działaniach? Czy można już mówić o działalności hybrydowego domu kultury? To między innymi na te pytania odpowiedzi poszukają zaproszeni eksperci i ekspertki.
Panel dyskusyjny Odbudowywanie publiczności z udziałem Beaty Dubiel-Stawskiej – ekspertki i trenerki w europejskich projektach ADESTE i CONNECT z obszaru audience development (zarządzanie i rozwój relacji w sektorze kultury), Agnieszki Gierus – przedstawicielki Miejskiego Domu Kultury Muflon w Jeleniej Górze, Sylwii Mochól – przedstawicielki Domu Kultury Kadr w Warszawie oraz Magdaleny Smagi – dyrektorki Limanowskiego Domu Kultury – poprowadzi Tomasz Włodarski z Małopolskiego  Instytutu Kultury w Krakowie.
Więcej informacji na temat Kongresu na stronie Organizatora: http://mik.krakow.pl/kongres/ Zainteresowani są proszeni o rejestrację. II MKDDK odbędzie się online.
Scroll to Top