Janusz Bryliński Wepa Profesisional, ul. Pakoszowska 1B, 58-573 Piechowice wepa.eu/pl/

WEPA Profesjonalna zjednoczeni jako spółka zależna w 100% od grupy WEPA korzyści z trzecim największym producentem w Europie bibuły z interesami spółki, opartej na lokalnie. Będąc blisko naszych klientów i możliwość dostępu międzynarodową sieć partnerów, którzy oferują nam i naszym klientom szeroki wachlarz atrakcyjnych warunkach.

wepa

Jako kompetentny partner handlu specjalistycznego na rynku „Away from home” dysponujemy kompletnym asortymentem. Jesteśmy blisko, aby zawsze odpowiednio wcześnie reagować zarówno na potrzeby naszych klientów i partnerów, jak i na zmieniające się warunki i wymogi rynku. Naszą siłą jest sprawdzona innowacyjność i jasne ukierunkowanie na uczciwe partnerstwo, zrównoważone produkty w branży papierów higienicznych oraz strategię ukierunkowaną na przyszłość.

Jelonka.com Największy regionalny serwis internetowy Jeleniej Góry.  jelonka.com

Jana III Sobieskiego 53, 58-560 Jelenia Góra Telefon: 75 619 92 00 strimeo.tv

STRIMEO.TV telewizja internetowa. Kompletne realizacje transmisji internetowych „na żywo” przy wykorzystaniu najnowocześniejszych rozwiązań strumieniowego przesyłania obrazu i dźwięku.

Jelenia Plast Sp. z o.o. ul. Spółdzielcza 47, 58-500 Jelenia Góra, tel. 75 64 665 10 www.jeleniaplast.com

Firma Jelenia Plast Sp. z o.o. powstała w 1992 roku z inicjatywy zagranicznego przedsiębiorcy – Mathias Kröger. Podstawowy asortyment produktów stanowią artykułów gospodarstwa domowego i wyposażenia ogrodów z tworzyw sztucznych, przede wszystkim z polipropylenu i polietylenu. Są to w szerokiej gamie wzorów: donice, regały, pojemniki, skrzynki, wiaderka, miski itp.

Termy Cieplickie Sp. z o.o. ul. Park Zdrojowy 5, 58-560 Jelenia Góra, tel. 75 75 46 901, www.termycieplickie.pl

Termy Cieplickie to kompleks basenów rekreacyjno-sportowych, unikalny w skali województwa dolnośląskiego i całych Karkonoszy. Wyjątkowość Term Cieplickich polega na tym, że wykorzystują wody termalne o niespotykanym w skali europejskiej składzie chemicznym i temperaturze, co ma nieoceniony, dobroczynny wpływ na regenerację całego organizmu.

Kompleks basenów uzupełniony jest strefą SPA obejmującą: sauny fińskie, saunę parową i infrared, bicze wodne, jacuzzi, tepidarium, grotę śnieżną, fontannę lodową, strefę relaksu z podgrzewanymi leżankami oraz gabinet do masażu.

Radio SuperNova Jelenia Góra: ul. Bankowa 36 58-500 Jelenia Góra, tel. (075) 713 99 92 radiosupernova.pl

Radio SuperNova – sieć rozgłośni lokalnych należąca do Grupy Radiowej Time. Stacja rozpoczęła nadawanie 5 maja 2021 roku, zastępując w eterze Radio Wawa. Dyrektorem programowym jest Anna Paluszek, szefem muzycznym Paweł Wiszniewski, a dyrektorem promocji Anna Wróblewska.

Scroll to Top