Kwiecień


23.04.2021 Poezja na Prowincji – comiesięczne spotkanie z poezją śpiewaną i nie tylko

Spotkanie dla kochających poezję, piosenkę autorską oraz osób muzykujących. Spotkajmy się w kręgu naszych instrumentów i połączmy nasze głosy w jeden piękny śpiew. Spotkanie poprowadzi Marcin Sweklej. Wstęp wolny.
*Zastrzegamy sobie prawo do rezygnacji z organizacji imprezy w przypadku obostrzeń uniemożliwiających realizację zadania.

25.04.2021 (niedziela), godz. 12.00 Ekologiczny Poranek Rodzinny online – transmisja na Facebooku

25 kwietnia 2021 (niedziela), o godz. 12.00 znów spotkamy się na Poranku Rodzinnym na facebookowym fanpage’u MDK Muflon. Taka piękna wiosna wokół nas, wszędzie zielono i kolorowo, a my? Czy na pewno pamiętamy jak dbać o przyrodę i środowisko w najbliższej okolicy? Pora sobie przypomnieć, i to w bardzo radosny i twórczy sposób!

Dlatego przygotowaliśmy dla naszych kochanych Porankowiczów moc atrakcji, w duchu ekologicznym, z lekką nutą rapu! Zero waste, recykling i artystyczna kreatywność? Tak, to proste i wciągające! A ile przy tym zabawy!
A co dokładnie w programie? Otóż, znalazły się w nim: porady młodych ekspertów jak segregować śmieci, warsztaty budowania pojazdów recyklingowych, Muflonowy autorski eko rap – razem pobujamy się i pośpiewamy o tym jak dbać o przyrodę oraz teatrzyk kamishibai pt. „Kot Zefir i skarby przyrody” autorstwa Anny Smak-Drewniak.
Aby wziąć udział w warsztatach przygotujecie sobie na niedzielę: 4 plastikowe nakrętki, kawałek tektury formatu A5, 3 rurki do napojów, 2 długie wykałaczki, taśmę klejącą, balonik, pisaki lub farby do pokolorowania. Bądźcie tego dnia z nami!
Poranek przygotowali: Agnieszka Gierus, Agata Makutynowicz, Łukasz Prochacki i Marcin Sweklej.

28.04 – 30.06.2021 Świat mojej wyobraźni – wystawa pokonkursowa – Ogólnopolski konkurs plastyczny, 7. edycja (1. etap)

1. etap wystawy  pokonkursowej można oglądać od 28 kwietnia do 30 czerwca 2021 w Galerii „Hol”. 
*Zwiedzanie wystawy będzie możliwe jeśli w kwietniu 2021 zostanie wznowiona działalność domów kultury. Zastrzegamy sobie prawo do rezygnacji z organizacji imprezy w przypadku obostrzeń uniemożliwiających realizację zadania

28.04.2021 (środa) Pokaz baletowy Małej Akademii Baletu z okazji Międzynarodowego Dnia Tańca, sala widowiskowa

Międzynarodowy Dzień Tańca obchodzimy co roku 29 kwietnia. W przeddzień tego uroczystego dla nas dnia zapraszamy miłośników baletu na premierę widowiska – etiudy tanecznej. Biorą w nim udział baletnice z grupy Mały Teatr Tańca, który funkcjonuje w strukturach Małej Akademii Baletu.
*Zastrzegamy sobie prawo do rezygnacji z organizacji imprezy w przypadku obostrzeń uniemożliwiających realizację zadania.