Marzec


28.03.2021 (niedziela) Wiosenny Poranek Rodzinny online – transmisja na Facebooku

Serdecznie zapraszamy wszystkich Porankowiczów i Porankowiczki w najbliższą niedzielę (28 marca) na Wiosenny Poranek Rodzinny – online. Premiera odbędzie się o godz. 12.00 na fanpage’u Muflona na Facebooku.

A co czeka na tych, którzy dołączą do Porankowej ekipy? Otóż, wspólnie z nami rozpoznawać będą zwiastuny wiosny, zrobią samodzielnie (bądź z pomocą rodziców) wielkanocne pisanki na patyku, obejrzą przedstawienie o żółtym tulipanku, a także zaśpiewają i zatańczą wiosennego oberka.

Będzie wiosennie, radośnie i kolorowo!!! To musi być bardzo udana niedziela!

Aby wziąć udział w warsztatach plastycznych, należy się troszkę wcześniej przygotowywać, ale to bardzo proste, wystarczy sięgnąć po: długi patyczek do szaszłyków, pisak do pokolorowania patyczka, białą kartkę sztywnego papieru, ołówek, klej, nożyczki, kolorową serwetkę, taśmę dwustronną i ewentualnie koraliki, cekinki do ozdoby.

Czekamy na Was, bądźcie z nami!

Poranek przygotowali: Agnieszka Gierus, Agata Makutynowicz, Łukasz Prochacki i Marcin Sweklej.

26.03.2021 Poezja na Prowincji (koncert) – comiesięczne spotkanie z poezją śpiewaną i nie tylko

Rozpoczynamy nowy cykl spotkań dla kochających poezję, piosenkę autorską oraz osób muzykujących. Spotkajmy się w kręgu naszych instrumentów i połączmy nasze głosy w jeden piękny śpiew. Spotkanie poprowadzi Marcin Sweklej. Wstęp wolny.
*Impreza się odbędzie jeśli w marcu 2021 zostanie wznowiona działalność domów kultury. Zastrzegamy sobie prawo do rezygnacji z organizacji imprezy w przypadku obostrzeń uniemożliwiających realizację zadania.

*26.03.2021 Wiosenny SWAP Muflona

Przywitaj wiosnę z nowymi ciuchami! Jeśli masz w szafie coś czego nie nosisz, nie lubisz, nie potrzebujesz, a ciągle nadaje się do noszenia, przynieś to do „Muflonu” w piątek 26 marca w godz. 17.00 – 19.00. Wymień na co chcesz i ile chcesz. Akcja dotyczy również ubranek dla dzieci, dodatków, książek, płyt i gier planszowych.
*Impreza się odbędzie jeśli w marcu 2021 zostanie wznowiona działalność domów kultury. Zastrzegamy sobie prawo do rezygnacji z organizacji imprezy w przypadku obostrzeń uniemożliwiających realizację zadania.