MIEJSKI DOM KULTURY MUFLON
IMPREZY PLANOWANE 2020

Styczeń 2020 

13.01.2020 (poniedziałek) Akademia z okazji 20-lecia działalności Stowarzyszenia Sympatyków Sobieszowa, sala widowiskowa

13 stycznia 2020, o godz. 17.00 Miejski Dom Kultury „Muflon” oraz Stowarzyszenie Sympatyków Sobieszowa serdecznie zapraszają na uroczystą akademię podsumowującą 20 lat działalności sobieszowskiego stowarzyszenia. Uroczystość poprowadzi prezes tego stowarzyszenia Janusz Wojtas. Wstęp wolny.

13.01.2020–28.02.2020 Świat mojej wyobraźni, ogólnopolski konkurs plastyczny,6. edycja szczegóły

Miejski Dom Kultury „Muflon” w Jeleniej Górze zaprasza dzieci przedszkolne oraz dzieci i młodzież ze szkół podstawowych do udziału w konkursie plastycznym pt. „Świat mojej wyobraźni”. Podzielony on jest na trzy grupy wiekowe: 5 – 7 lat, 8 – 12 lat oraz 13 – 16 lat. Indywidualne uczestnictwo objęte jest akredytacją w wysokości 5 zł; uczestnictwo pracowni plastycznych domów kultury i szkół, które zgłaszają prace zbiorowo, jest objęte akredytacją w wysokości 20 zł. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest opłacenie akredytacji. Konkurs trwać będzie do 28 lutego 2020. Rozstrzygnięcie nastąpi 18 marca 2020.

15.01. – 29.02.2020 (środa)  Sympatycy Sobieszowa – wystawa fotograficzna, Galeria Muflon szczegóły

Miejski Dom Kultury „Muflon” oraz Stowarzyszenie Sympatyków Sobieszowa zapraszają 15 stycznia o godz. 17.00 do Galerii „Muflon” na otwarcie wystawy fotografii, dokumentów i innych pamiątek, które z okazji 20-lecia działalności Stowarzyszenia Sympatyków Sobieszowa przygotowali: jego prezes – Janusz Wojtas oraz członkowie tej organizacji. 20 lat Sobieszowa i Sobieszowian w obiektywie, w druku, w notatkach. Wsparcie merytoryczne i aranżacja prezentacji w Galerii „Muflon” – Agata Makutynowicz. Wstęp wolny. Wystawa czynna do 29 lutego 2020.

18.01.2020 (sobota) Koncert zespołu Szyszak w ramach obchodów 20-lecia Stowarzyszenia Sympatyków Sobieszowa, sala widowiskowa

Miejski Dom Kultury „Muflon” oraz Stowarzyszenie Sympatyków Sobieszowa zapraszają 18 stycznia 2020 (sobota) o godz. 17.00 na koncert karkonoskiego zespołu folkowego „Szyszak”. W skład zespołu wchodzą mieszkańcy i miłośnicy Karkonoszy: Marek Piwowarski (gitara akustyczna, śpiew); Aleksandra Jurczenko (śpiew, ukulele, flety proste, przeszkadzajki); Zbyszek Jurczenko (śpiew, conga, perkusja); Andrzej Gniewek (skrzypce, śpiew, flety proste); Michał Piwowarski (mandolina) oraz Piotr Bednarz (gitara basowa). Koncertowi towarzyszyć będą także uroczyste obchody 61. rocznicy powstania Karkonoskiego Parku Narodowego.  Wstęp wolny.

26.01.2020 (niedziela) Czarny Bill – poranek rodzinny z Koziołkiem Matołkiem, sala widowiskowa

Miejski Dom Kultury „Muflon” zaprasza dzieci na styczniową odsłonę poranka rodzinnego, w której Koziołek Matołek nadal przemierzać będzie świat w poszukiwaniu Pacanowa – miasta słynącego z kowali, którzy potrafią podkuwać kozy. Po drodze postara się uratować mieszkańców małego miasteczka przed groźnym rewolwerowcem. Dla małych uczestników i ich rodzin, prowadzący poranki: Agnieszka Gierus, Agata Makutynowicz i Marcin Sweklej przygotowali zabawy, konkursy i warsztaty plastyczne o zimowej tematyce. Nie straszna im zima, ani Czarny Bill. Bilet 20 zł dla dziecka. Dorośli wstęp bezpłatny. Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja i zakup biletów w sekretariacie MDK „Muflon” lub przelewem na konto.

Luty 2020

10 –14.02.2020 (poniedziałek – piątek)  Zimowe Warsztaty Artystyczne 2020 dla dzieci w wieku 6-12 lat – Dolina Pałaców i Ogrodów w zimowej szacie 1. turnus  – Pałac w Bukowcu szczegóły

Zajęcia odbywać się będą od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-16.00. Uczestnicy mają zapewniony poczęstunek, ciepły posiłek, materiały plastyczne, bilety wstępu, koszty przejazdów, zajęcia ze specjalistami, opiekę doświadczonych pracowników Miejskiego Domu Kultury „Muflon”. Zimowe Warsztaty Artystyczne 2020 zostały dofinansowane z Budżetu Miasta Jeleniej Góry oraz przez Miejską Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Jeleniej Górze.

10.02.2020 (poniedziałek) Pałac w Sobieszowie – spotkanie z Andrzejem Rajem, dyrektorem Karkonoskiego Parku Narodowego, sala widowiskowa

10 lutego 2020, o godz. 17.00 Miejski Dom Kultury „Muflon” serdecznie zaprasza mieszkanki i mieszkańców Sobieszowa na spotkanie z Andrzejem Rajem, dyrektorem Karkonoskiego Parku Narodowego. Tematem tego wydarzenia będzie aktualny stan prac na terenie Pałacu w Sobieszowie oraz rozmowa o dalszym rozwoju tego ważnego dla Sobieszowian miejsca. Spotkanie poprowadzi Janusz Wojtas, prezes Stowarzyszenia Sympatyków Sobieszowa. Wstęp wolny.

17 – 21.02.2020 (poniedziałek – piątek) Zimowe Warsztaty Artystyczne 2020 dla dzieci w wieku 6-12 lat – Dolina Pałaców i Ogrodów w zimowej szacie 2. turnus  – Zamek Księcia Henryka w Staniszowie szczegóły

Zajęcia odbywać się będą od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-16.00. Uczestnicy mają zapewniony poczęstunek, ciepły posiłek, materiały plastyczne, bilety wstępu, koszty przejazdów, zajęcia ze specjalistami, opiekę doświadczonych pracowników Miejskiego Domu Kultury „Muflon”. Zimowe Warsztaty Artystyczne 2020 zostały dofinansowane z Budżetu Miasta Jeleniej Góry oraz przez Miejską Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Jeleniej Górze.

22.02.2020 (sobota) Swingująco – Wirująco. Karnawałowy bal lata 20. i 30.

Miejski Dom Kultury „Muflon” w Jeleniej Górze – Sobieszowie zaprasza na karnawałowy wieczorek taneczny przy muzyce na żywo. Nie zabraknie Charlestona, fokstrota, swingu i dixielandu.
szczegóły

23.02.2020 (niedziela) Korsarze – Poranek Rodzinny z Koziołkiem Matołkiem, sala widowiskowa szczegóły

Koziołek o imieniu Matołek błąka się po całym świecie, aby dojść do Pacanowa, bo właśnie tam ponoć „kują kozy”. Tym razem spotyka na morzu statek korsarzy i znów musi uciekać. Dla dzieci zostaną przygotowane warsztaty plastyczne i wspólne zabawy. To doskonała okazja na zakończenie zimowych ferii w miłej atmosferze. Poranek jak zawsze poprowadzą: Agata Makutynowicz,  Agnieszka Gierus i Marcin Sweklej.

28.02.2020 (piątek) Tartak – spotkanie z okazji 11. rocznicy zamknięcia tartaku w Sobieszowie, Galeria Muflon szczegóły

28 lutego 2020 o godz. 17.00 Miejski Dom Kultury „Muflon” w Sobieszowie zaprasza na spotkanie z cyklu „Tartak Sobieszów”, które odbędzie w 11. rocznicę zamknięcia zakładu – jest to szansa by obejrzeć archiwalne fotografie oraz dokumenty z kolekcji Bolesława i Mieczysława Osipików, a także, by spotkać się w towarzystwie kolegów i koleżanek z dawnego zakładu pracy. Wstęp wolny.

 MARZEC 2020

7.03.2020 (sobota) Muflon Live – koncert na dwie sceny: GROOVES (CZ) / Natalia Lubrano Żesławski Trio (PL) szczegóły

W ramach projektu odbędą się dwa koncerty, podczas których wystąpią cztery amatorskie zespoły muzyczne – dwa z Polski i dwa z Czech. Innowacyjność projektu polega na całkowicie oryginalnym sposobie organizacji koncertów – w połowie sali widowiskowej MDK „Muflon” ustawiona zostanie specjalnie przygotowana dwustronna scena wraz ze scenografią. Każdego dnia w pierwszej części imprezy po jednej stronie wystąpi jeden zespół, a po 40-minutowym koncercie, publiczność przejdzie na drugą połowę sali,
w której po drugiej stronie, przy zupełnie innej scenografii wystąpi drugi zespół. W realizacji koncertów zastosowane zostaną nowe formy przekazu, poza koncertem z udziałem publiczności odbędzie się transmisja „live” w Internecie. Projekt w ramach programu Interreg VA Republika Czeska-Polska 2014-2020.

11.03.2020 (środa) Kraina Syren – witraż malowany  – wiosenne warsztaty artystyczne dla dzieci, pracownia plastyczna MDK Muflon

18.03 (środa) – 24.04.2020 Moje nieznajome – malarstwo Wojciecha Pomianowskiego szczegóły

Wystawa prezentująca cykl portretów kobiet nieznajomych autorstwa Wojciecha Pomianowskiego, Galeria Muflon

20.03.2020 (piątek) Publiczność zwymyślana – spektakl Teatru Osób Uzależnionych KARAWANA, sala widowiskowa

22.03.2020 (niedziela) Polsko-czeski Poranek Rodzinny

Projekt pn. Polsko-czeski Poranek Rodzinny, polega na organizacji dwóch bajkowo-teatralnych spotkań dla dzieci w wieku 2-10 lat wraz z rodzicami/opiekunami. Pierwsze spotkanie odbędzie się w Jeleniej Górze w Miejskim Domu Kultury „Muflon” w ramach cyklicznych spotkań pod nazwą „Poranki Rodzinne”. Dla polskiej publiczności, poprowadzą je czescy aktorzy, którzy przygotują sztukę „Opowieść o zupie” połączoną z warsztatami artystycznymi. Projekt w ramach programu Interreg VA Republika Czeska-Polska 2014-2020, sala widowiskowa MDK Muflon

25.03-22.05.2020 Świat mojej wyobraźni. Ogólnopolski konkurs plastyczny, 6. edycja

Pokonkursowa wystawa prac plastycznych – odsłona pierwsza, Galeria Hol.

KWIECIEŃ 2020

1.04.2020 (środa) Wielkanocne drzewka – artystyczne warsztaty florystyczne

Warsztaty zostaną przeprowadzone w pracowni plastycznej MDK Muflon w Jeleniej Górze. Udział w nich mogą wziąć dzieci i młodzież w wieku 8-15 lat. Podczas warsztatów uczestnicy będą tworzyć świąteczne kompozycje na wielkanocny stół. Dowiedzą się jak przygotować piękną, bogatą i dobrze skomponowaną dekorację, efektownie podkreślającą świąteczny wystrój domu. Uczestnicy poznają podstawy florystycznego budowania małych form dekoracyjnych. Z elementów takich jak patyki, mech, jajka, wiaderka, gąbka florystyczna, wstążki, zbudują swoje ozdobne drzewko wielkanocne. Warsztaty poprowadzi Agata Makutynowicz.

Cena biletu wynosi 40 zł/ os.

4.04.2020 (sobota) MUFLON LIVE – koncert na dwie sceny (2)

MUFLON LIVE – koncert na dwie sceny – drugi z koncert organizowany w ramach projektu, realizowanego z czeskim partnerem – Domem Kultury Střelnice we Vrchlabi. Na scenie zaprezentują się dwa zespoły: GOJI- reprezentant czeskiego alternatywnego folk-rocka oraz polski zespół Immortal Onion w wykonaniu, którego usłyszymy progresywny, filmowy jazz.
Koncert odbędzie się w sali widowiskowej MDK Muflon w Jeleniej Górze. W połowie sali stanie dwustronna scena z odrębną scenografią. W pierwszej części imprezy po jednej stronie wystąpi jeden zespół, a po 40-minutowym koncercie, publiczność przejdzie na drugą połowę sali, w której po drugiej stronie, przy zupełnie innej scenografii wystąpi drugi zespół. Na scenie stanie czeski zespół GOJI oraz zespół z Polski – IMMORTAL ONION. Z koncertów prowadzona będzie również transmisja „live” w Internecie. Wstęp jest bezpłatny – obowiązują wejściówki do odebrania do dnia 30 marca 2020 w sekretariacie MDK Muflon przy ul. Cieplickiej 172 w Jeleniej Górze. Ilość miejsc jest ograniczona. Projekt „MUFLON LIVE – koncert na dwie sceny” jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Współpracy INTERREG V-A Republika Czeska – Polska 2014-2020 oraz ze środków budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Nysa. Projekt dofinansowany z  Budżetu Miasta Jelenia Góra.

17.04.2020 (sobota) Łowcy.B – występ kabaretu

Na scenie Miejskiego Domu Kultury Muflon w Jeleniej Górze zaprezentuje się jeden z najbardziej znanych i lubianych kabaretów w kraju.
Ubrani w charakterystyczne kolorowe sweterki bawią widzów już od 2003 roku. Zdobywcy licznych nagród w branży rozrywkowej. Twórcy i współtwórcy wielu programów telewizyjnych. Prawdziwi pasjonaci absurdu i groteski na scenie wyróżniają się wyjątkową sceniczną odwagą i ogromną sympatią jaką budzą pośród widzów. Najnowszy program Łowców.B pod tytułem „Jaka to melodia” to zaskakująca odsłona łowieckiego spojrzenia na żarty i tym podobne. Absurdalny humor na wyciągnięcie ręki, której nikt nie utnie. Słowa-klucze to szyk i elegancja, rodzina i mafia, multimedia i muzyczne swawole.
Cena biletu 40 zł/os. Zakupu biletów można dokonać w sekretariacie MDK Muflon. Liczba miejsc jest ograniczona.

19.04.2020 (niedziela) Smocza jama – Poranek rodzinny z Koziołkiem Matołkiem

Koziołek o imieniu Matołek błąka się po całym świecie, aby dojść do Pacanowa, bo właśnie tam ponoć „kują kozy”. Tym razem trafia do jaskini, zamieszkałej przez… smoki. Co z tego wyniknie uczestnicy będą mogli się przekonać w MDK Muflon. Ponadto dla dzieci zostaną przygotowane warsztaty plastyczne, wspólne zabawy, loteria i wiele innych atrakcji. Poranek jak zawsze poprowadzą: Agata Makutynowicz,  Agnieszka Gierus i Marcin Sweklej.
Bilet 20 zł dla dziecka. Dorośli wstęp bezpłatny. Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja i zakup biletów w sekretariacie MDK „Muflon” lub przelewem na konto. Szczegóły: muflon@sobieszow.pl, tel. 75 755 37 70. Poranki wspierają: Czekoladziarnia, Termy Cieplickie, Jelenia Plast, Mały Bucik, Jarex, Pizerria Colosseum, Disco Wrotki, Mattel Poland. Cykl Poranków Rodzinnych dofinansowany jest z Budżetu Miasta Jelenia Góra.

25.04.2020 (sobota) Koncert uczniów Społecznego Ogniska Muzycznego Cieplice

Jeleniogórskie Towarzystwo Muzyczne (JTM) poprzez Społeczne Ogniska Muzyczne daje możliwość edukacji muzycznej dzieciom, młodzieży i wszystkim zainteresowanym niezależnie od wieku. W Społecznych Ogniskach Muzycznych naukę pobiera rokrocznie ponad 200 uczniów pod okiem wykształconych pedagogów. 25 kwietnia na scenie MDK Muflon w Jeleniej Górze swoje umiejętności instrumentalne zaprezentują uczniowie ogniska muzycznego z Cieplic. Wstęp jest bezpłatny. Impreza dofinansowana z Budżetu Miasta Jelenia Góra.

26.04.2020 (niedziela) Polsko-czeski Poranek Rodzinny

Będzie to drugie spotkanie w ramach projektu pn. „Polsko-czeski Poranek Rodzinny”. Tym razem spotkamy się w czeskim domu kultury we Vrchlabí. Czeska publiczność będzie miała okazję obejrzeć inscenizację wiersza Juliana Tuwima pt. „Rzepka” w wykonaniu animatorów MDK Muflon. Bajka zostanie przedstawiona w czeskiej wersji językowej. Ponadto dla uczestników przeprowadzone zostaną plastyczne warsztaty artystyczne.
Wstęp jest bezpłatny jednak obowiązują wejściówki, które będą do odebrania w Dom Kultury Střelnice Vrchlabí.
Projekt „Polsko-czeski Poranek Rodzinny” jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Współpracy INTERREG V-A Republika Czeska-Polska 2014-2020 oraz ze środków budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Nysa.  Projekt dofinansowany z  Budżetu Miasta Jelenia Góra.

29.04.2020 (środa) Międzynarodowy Dzień Tańca z Małą Akademią Baletu i Małym Teatrem Tańca

Międzynarodowy Dzień Tańca obchodzimy co roku 29 kwietnia. W tym uroczystym dla nas dniu zapraszamy miłośników baletu na premierę widowiska ,,Sen o tańcu,, Biorą w nim udział baletnice z grupy Mały Teatr Tańca, który funkcjonuje w strukturach Małej Akademii Baletu. Świętowanie rozpocznie się o godz. 17:00 w Sali widowiskowej MDK Muflon w Jeleniej Górze. To ważny dzień dla małych baletnic, które pierwszy raz uczestniczą w przygotowywaniu widowiska na scenie z zawodowcami, w profesjonalnej oprawie scenicznej. Wstęp jest bezpłatny. Impreza dofinansowana z Budżetu Miasta Jelenia Góra.

MAJ 2020

22 – 24.05.2020 Plener artystyczny dla dorosłych, opiekunka pleneru: artystka-plastyk Agata Makutynowicz, prowadząca pracownię plastyczną w MDK Muflon

24.05.2020 (niedziela) Łakomy traper – Poranek rodzinny z Koziołkiem Matołkiem, sala widowiskowa MDK Muflon

29.05.2020 (piątek) Muzyczna Wizytówka Prezentacja sekcji muzycznych Miejskiego Domu Kultury „Muflon”

CZERWIEC 2020

3.06-31.08.2020 Świat mojej wyobraźni. Ogólnopolski konkurs plastyczny, 6. edycja.

Pokonkursowa wystawa prac plastycznych – odsłona druga, Galeria Hol.

15-20.06.2020 (poniedziałek – sobota) III Festiwal Obrzędów „ŚWIĘTOJAŃSKIE MOCE”

III Festiwal Obrzędów „ŚWIĘTOJAŃSKIE MOCE” to kolejne, wyjątkowe spotkanie z kulturą ludową dla mieszkańców Jeleniej Góry, jak i wszystkich odwiedzających nasz region. W roku 2020 tematem przewodnim będzie ogień w obrzędowości ludowej. W ramach festiwalu planujemy szereg wydarzeń skierowanych do szerokiego grona odbiorców – konkurs plastyczny i literacki, warsztaty artystyczno-ceramiczne oraz z mozaiki szklanej, wykłady dla młodzieży prowadzone przez specjalistów etnografów, wernisaż wystawy fotograficznej oraz finałowe wydarzenie, podczas którego odbędzie się orszak z pochodniami na pobliski staw, puszczanie wianków świętojańskich na wodę, koncerty polskich i czeskich zespołów ludowych, a także uczta obrzędowa. Projekt w ramach Programu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Kultura ludowa i tradycyjna.

10.06.2020 (środa) Pokaz taneczny Małej Akademii Baletu, sala widowiskowa MDK Muflon

12.06.2020 (piątek) Koncert uczestników warsztatów wokalnych pracowni MDK Muflon.

Uczestnicy pracowni wokalnej zaśpiewają piosenki do tekstów Agnieszki Osieckiej z udziałem zespołu grającego muzykę na żywo, sala widowiskowa MDK Muflon

21.06.2020 (niedziela) Po drugiej stronie tęczy – Poranek rodzinny z Koziołkiem Matołkiem, sala widowiskowa MDK Muflon

LIPIEC 2020

LETNIE WARSZTATY ARTYSTYCZNE DLA DZIECI 2020

Letnie warsztaty artystyczne dla dzieci w wieku 6-12 lat, to czas pełen atrakcji w postaci kreatywnych zajęć plastycznych, multimedialnych, ruchowych, teatralnych oraz krajoznawczych.
W 2020 roku letnie warsztaty artystyczne zostały podzielone następująco: turnus I, II, III, IV, V odbędą się w lipcu, a turnus VI w sierpniu.

29.06-03.07.2020 (poniedziałek – piątek) I turnus letni

06-10.07.2020 (poniedziałek – piątek) II turnus letni

13-17.07.2020 (poniedziałek – piątek) III turnus letni

20-24.07.2020 (poniedziałek – piątek) IV turnus letni

27-31.07.2020 (poniedziałek – piątek) V turnus letni

W roku 2020 tematem przewodnim będzie czarująca i unikatowa w skali europejskiej Dolina Pałaców i Ogrodów. Podczas licznych warsztatów i wycieczek dotkniemy tajemnic, które intrygują, spotkamy się ze sztuką, która zachwyca, wejdziemy w świat legend, które poruszają wyobraźnię i przyjrzymy się z bliska przyrodzie, która zniewala. Nie będzie czasu na nudę, ale uwaga – nasze warsztaty rzucają urok – kto raz ich zakosztuje, zawsze będzie chciał do nas wracać.

SIERPIEŃ 2020

LETNIE WARSZTATY ARTYSTYCZNE DLA DZIECI 2020

3-7.08.2020 (poniedziałek – piątek) VI turnus letni

10-14.08.2020 (poniedziałek – piątek) Twórczy recykling – warsztaty dla dzieci

Codziennie produkujemy masę śmieci. Wyrzucamy nakrętki po napojach, kapsle, stare gazety, pudełka kartonowe i skrawki materiałów. A gdyby tak zebrać te pozornie niepotrzebne rzeczy, spojrzeć na nie jak na tworzywo i zachęcić dziecko do stworzenia małego dzieła sztuki? Pobawmy się w recykling!

 WRZESIEŃ 2020

16.09-31.12.2020 Świat mojej wyobraźni. Ogólnopolski konkurs plastyczny, 6. edycja.

Pokonkursowa wystawa prac plastycznych – odsłona trzecia, Galeria Hol.

 23.09 (środa)  – 30.10.2020 Zbiorowa wystawa malarstwa grupy artystycznej Π-art

Wystawa prac malarzy, fotografików oraz rzeźbiarzy  z Kotliny Jeleniogórskiej, Galeria Muflon

25 września 2020 (piątek) Sybiraczki i Goście – koncert, sala widowiskowa MDK Muflon

Spotkanie grup śpiewaczych z Jeleniej Góry i okolic. Rolę gospodarza wieczoru pełni zespół „Sybiraczki i Kresowianie”,27.09.2020 (niedziela) Poranek rodzinny, sala widowiskowa MDK Muflon

PAŹDZIERNIK 2020

7.10.2020 (środa) Tkanina malowana – jesienne warsztaty kreatywności artystycznej dla dzieci

16.10.2020 (piątek) Krokusik – Festiwal Młodego Jazzu, sala widowiskowa MDK Muflon

25.10.2020 (niedziela) Poranek rodzinny, sala widowiskowa MDK Muflon

LISTOPAD 2020

 6.11.2020 (środa) XII Konkurs Piosenki Polskiej „Głosowisko”, sala widowiskowa MDK Muflon

XII edycja Konkursu Piosenki Polskiej „Głosowisko”, skierowanego zarówno do dzieci i młodzieży, jak i dorosłych.

18.11 (środa) – 8.01.2021 Wystawa malarstwa Emanueli Czujowskiej, Galeria Muflon

Wystawa pejzaży abstrakcyjnych autorstwa Emanueli Czujowskiej

22.11.2020 (niedziela) Poranek rodzinny, sala widowiskowa MDK Muflon

23.11.2020 (poniedziałek) Loop Festival cz.2

Druga odsłona Loop Festival’u 2020, sala widowiskowa MDK Muflon

27.11.2020 (piątek) Andrzejkowy Bal Wróżbitów

Czarodziejska zabawa dla dzieci, którą wypełnią andrzejkowe wróżby, tradycyjne zabawy i opowieści, konkursy prowadzone przez wróżki i szalone tańce, sala widowiskowa MDK Muflon

GRUDZIEŃ 2020

13.12.2020 (niedziela) godz. 10.00 oraz 12.00 Mikołajkowy  Poranek Rodzinny, sala widowiskowa MDK Muflon

18.12.2020 Koncert Laureatów Głosowiska 2020

Świąteczny koncert laureatów „Głosowiska 2020”.

loga dofinansowane z