Zajęcia wokalne

logo wok

 

 

  

Indywidualne lekcje śpiewu rozrywkowego – zajęcia dla młodzieży i dorosłych.

Grupowe zajęcia wokalne dla dzieci od 8 roku życia.


 

Zajęcia obejmują: ćwiczenia oddechowe, ćwiczenia dykcyjne i artykulacyjne, naukę poprawnej emisję głosu, kształcenie słuchu, poszerzenie skali głosu, wprowadzenie w różne gatunki muzyczne,  interpretację utworów, pracę z mikrofonem, przygotowanie do konkursów, festiwali wokalnych.

Instruktorka pracowni wokalnej – Anna Kosa.

Termin zajęć: poniedziałki – godziny zajęć są ustalane indywidualnie z instruktorką.

Koszt zajęć –  indywidualne: 40 zł/1 godz.,  grupowe: 25 zł/30 min.


 

ANNA KOSA (1980) – wokalistka, autorka tekstów i muzyki. Współzałożycielka zespołów muzycznych w TYM SĘK oraz A.M.A TRIO, z którymi nagrała płyty.

Przygodę z piosenką zaczęła jako 15-latka w Osiedlowym Domu Kultury w Jeleniej Górze, tam odbierała pierwsze szlify sceniczne oraz brała udział w wielu koncertach i konkursach. Była także  uczestniczką zajęć muzycznych w Miejskim Ośrodku Kultury w Jeleniej Górze, gdzie zawiązała się z grupą o nazwie SAMOZWAŃCZA AKADEMIA DŹWIĘKU (S.A.D.), z którą nagrała płytę (wydawnictwo nieoficjalne).

Z grupą S.A.D. koncertowała na licznych ogólnopolskich przeglądach piosenki, zdobywała nagrody (m.in. na festiwalu Yapa oraz na Przeglądzie Piosenki w Rotundzie w Krakowie). Była uczestniczką warsztatów wokalnych w Otmuchowie, prowadzonych przez kadrę profesjonalistów, związanych z Opolskim Studiem Piosenki. Współpracowała z wieloma artystami i zespołami (WOLNA GRUPA BUKOWINA, BO TAK, EWELINA MARCINIAK).

ANNA KOSA O SOBIE: „Uważam, że warto spełniać marzenia. Jako mała dziewczynka, podobnie jak moi rodzice, marzyłam o śpiewaniu i graniu na instrumentach. Jako nastolatka marzyłam o występach na prawdziwej scenie, przed przychylną widownią. Teraz pragnę podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi. Chcę pomóc innym marzycielkom i marzycielom w spełnieniu ich marzeń”.